Сонник знайти гаманець, до чого сниться знайти гаманець уві сні

Уві сні пощастило знайти гаманець? Наяву ви точно отримаєте прибуток, а в задуманому справі прийде удача. Однак цей же образ може обіцяти абсолютно протилежні за значенням обставини. Сонник гранично ясно роз’яснить,, до чого сниться настільки вдале сновідних подія.

За Міллеру

Містер Міллер у своєму сонник стверджує, що знайти гаманець з грошима — на превеликий щастя, зокрема в любові. Можливо, ви розбагатієте, уклавши досить вдалий шлюбний або діловий союз.

Прибуток або злидні?

Бачити уві сні знахідку гаманця з грошиками — означає, що настають незначні перешкоди, які, однак, не затьмарять безхмарне щастя. Це також провісник значних життєвих змін різного характеру.

Наснилося, що ви виявили чужий гаманець, набитий купюрами? Сонник передбачає, що в реалі багатство буквально звалиться на голову. Знайти кошиків з грошиками — до прибутку і загальної успішності, без них — до краху надій і тотальному безгрошів’я.

Що ви приховуєте?

До чого сниться, що пощастило знайти свій гаманець? Ви явно приховуєте власні почуття від оточуючих. Свій власний гаманець уві сні відображає особисті цінності: погляди, установки, особливості поведінки, прихильності.

Якщо приснилося, що виріб досить старе і пошарпане, але туго набито грошиками, то ви поставите перед собою мету, досягти яку зможете шляхом великих втрат і зусиль.

Успіх гарантований!

Наснилося, що прямо на вулиці ви виявили чужу сумку з баблом? На жаль, сонник пророкує втрату честі і гідності.

А ось червоний кошелечек уві сні обіцяє відмінні перспективи і нове захоплення, на яке ви витратите досить багато коштів.

До чого сниться, що вдалося знайти гаманець, втрачений кимось? В реалі ви затіє нову справу і досягнете успіху в ньому.

Вірний шлях!

Бачити, що ви підібрали втрачений гаманець уві сні, означає подвійне становище наяву.

Ви зробите все, щоб здаватися краще і навколишні з готовністю приймуть ваш новий образ. Однак сонник вважає, що особисто вам це зовсім не сподобається.

Довелось знайти дороге по виду виріб, але абсолютно без грошей або з незначною сумою? Ви знаходитесь на правильному шляху, проте покладатися в майбутньому належить виключно на власні здібності.

Готуйтеся до витрат!

До чого сниться, якщо трапилося знайти гаманець абсолютно порожній? Сонник радить проявити граничну обережність, особливо в питаннях фінансів. Вам загрожує розорення і безгрошів’я.

Порожній гаманець уві сні також символізує рішення, яке приведе вас до грандіозного успіху. Але найчастіше бачити порожній гаманець — до втрат, непотрібним або недовговічним придбань.

Що всередині?

Сонник також радить пригадати, що саме уві сні лежало всередині знайденого гаманця, і яким він був на вигляд.

 • Новий — подарунок.
 • Старий — відновлення зв’язку.
 • З невеликою сумою — сумні роздуми.
 • З великими купюрами — успішність, достаток.
 • З дрібницею — сльози, смуток, меланхолія.
 • З діамантами — гармонія, пізнання.
 • Якщо приснилося, що довелося знайти гаманець з талончиками, папірцями і іншим сміттям, то вам терміново потрібна людина, яка стане вірним супутником або принаймні дасть слушну пораду.

  Обережно!

  До чого сниться, якщо уві сні довелося знайти гаманець, а потім його втратити? Сонник підозрює, що ви посварилися з приятелем або коханою людиною після недавнього примирення.

  Взагалі знайти щось, а потім втратити — погано. Цей сюжет відображає вкрай зневажливе ставлення до себе коханого.

  Якщо в ночі сталося знайти, а потім втратити гаманець, то в реалі ви зробите серйозне вкладення, але однозначно прогоріть.

  Чи не розслабляйтеся!

  Наснилося, що ви знайшли один гаманець, а інший втратили? Тлумачення сну буквальне: в чем-то ти точно виграєте, але десь неодмінно програєте. Тому сонник не радить розслаблятися, навіть якщо на поточний момент ви перебуваєте на піку успіху.

  Сонник знайти гаманець, до чого сниться знайти гаманець уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: