Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник знайти гроші, до чого сниться знайти гроші уві сні

Знайти гроші символізує не тільки добробут, а й влада, силу, тому так важливо розібратися,, до чого сниться ця приємна подія. Тим більше що сонники вельми суперечливі в тлумаченні цих знаків згори. Раптове виявлення їх уві сні може передбачати удачу або бути застереженням, це багато в чому залежить від позиції провісника, подробиць сновидіння.

Шукати чуже або своє

Відповідно до більшості європейських сонників, знайти гроші під сне — до необтяжливим клопотам, на позитивні зміни, також багато хто пророкує багатство.

За тлумаченням Чаклунки Медеї, вони відображають внутрішню сутність людини — щедрість, відповідальність, працьовитість. Честь не можна втратити і повернути, тому пропажу деякої суми Медея тлумачить, як банкрутство бізнесу, а знайти гроші — віщує втрату стану.

По Фрейду, цінні папери уві сні не що інше, як сексуальний символ «хочу і можу». Наснилося несподівано знайти загублені кимось гроші — до раптової, багатообіцяючою зміні партнера, отримання нових яскравих відчуттів.

Сонник Лоффа підкреслює, що необхідно зберігати тверезість, розважливість, невсипуща увага при комерційних угодах, якщо приснилася приємна знахідка: важливо, щоб сила чужих грошей не обернулася проти вас.

Якщо ж уві сні виявлена ​​власна дрібниця, завали в дірявий кишеню, або захована кудись — похитнулися справи підуть в гору завдяки якимось раптовим подіям.

Набути — не втратити. Як правило, такий сон забарвлений радісними емоціями, це підтверджує сприятливі прогнози. Але якщо радість уві сні було занадто бурхливим, тлумачі Дмитро і Надія Зима кажуть, що це пусте сновидіння. Знайти гроші і зберігати рівний настрій — передвістя прибутку або цінного придбання.

Золоті та мідні

Які саме наснилися гроші — паперові або монети? Вивчаючи сонники, можна зустріти вкрай суперечливі тлумачення.

У сонниках Езопа і Східному Жіночому дається таке тлумачення,, до чого сниться знайти гроші з металу: будь-які, від мідних до золотих, віщують сльози. Виявити старі, що розсипаються від дотику — передрікає марні зусилля, обмануті надії.

В інших сонниках золотим і срібним монетам відводиться роль сприятливого знака, це передвісник поліпшення добробуту. Крім того, срібні відображають стан психіки, розшукати їх — означає знайти душевну рівновагу.

Давньоперсидською сонник Тафлісі розглядає питання,, до чого сниться знайти металеві гроші, докладніше. Знайдені монети пророкують несподіване збагачення, золоті — люди будуть поважати сновидіння, навпаки, старі, потемнілі — ворогувати з ним, а якщо візерунки на них добре помітні — готуйтеся до запеклого конфлікту.

Наснилася світла монетка — добру ознаку, а стара, погнутий — будете оббрехати. Відшукати дрібну, крихітну за розміром — скоро радіти народженню дитини. Міллер інакше трактує,, до чого сниться виявити дрібні: він передрікає невдачу на службі, загострення відносин з друзями.

Паперові гроші

За Східним сонником, знайти паперові гроші — обіцяють далеку дорогу. І думається, що це буде щасливу подорож, бо провісники практично одностайні — знайти паперові гроші — до достатку, причому не тільки в плані збагачення, а й придбання цінних покупок.

Втім, психолог Міллер застерігає від витрат невідповідно до своїх достатків, якщо уві сні знайти багато грошей у вигляді пачок великих купюр — це означає, жінка відіграє фатальну роль у витрачанні коштів, які слід було б направити на розвиток бізнесу.

До чого сняться купюри, викинуті на сміття — це вірна прикмета прибутку. Що б ви не відшукали в смітті, це саме по собі уособлює багатство, знайти гроші саме там — значить, можна розраховувати на підвищення достатку.

Наснилися фальшівие — насторожує знак. Знайти уві сні фальшиві гроші великими купюрами — застереження: остерігайтеся стати жертвою великої афери, дрібними — самі можете не втриматися від шахрайства.

Сонник знайти гроші, до чого сниться знайти гроші уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: