Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник завагітніти, до чого сниться завагітніти уві сні

Завагітніти уві сні часто обіцяє хороші зміни, період удачі, здійснення задуманого. Однак сонник дає і негативні значення,, до чого сниться сюжет: складності, перешкоди при досягненні мети. Важливо пригадати всі деталі.

Материнський інстинкт не спить!

До чого сниться бажання народити дитину? Сонник стверджує: спляча готова до материнства. Таке бажання уві сні пророкує заміжній жінці реальне поповнення сімейства.

Наснилося переспати з чоловіком і завагітніти? Бачення обіцяє дівчині зустріч з новим партнером. Цей зв’язок триватиме довше попередньої. Якщо незаміжня дівчина бачить такий сюжет уві сні, це означає: пора реалізовувати свій материнський інстинкт, хоча б знайти партнера для початку.

Вас чекає успіх

Для чоловіка тлумачення сну, ніби його дівчина завагітніла, сприятливе. Сонник обіцяє появу цікавої ідеї — прибутковою, що сприяє самореалізації. Можливо, він висуне проект, який сподобається начальству і стане причиною швидкого кар’єрного просування.

Завагітніти і народити сонник називає хорошою ознакою. Життєві обставини зміняться на краще або намічається велика радість. Але потрібно відстояти власну точку зору в суперечці.

Готуйтеся долати складнощі

До чого сниться, ніби завагітніла подруга? Доведеться позичити їй гроші, оскільки її очікують фінансові проблеми. Наснилася подруга в цікавому положенні? Сновидицей повинна попередити її про дрібних, але прикрих труднощі, може, навіть допомогти з ними впоратися.

Також бачити, що подруга «залетіла» означає: вона незабаром виявиться в незручному становищі, накличе на себе неприємності.

Уві сні не можете завагітніти, як не намагаєтеся? Сонник стверджує: для реалізації ваших проектів ще не прийшов час, їх краще поки відкласти. Якщо не можете цього досягти — слід наяву дізнатися причини перешкод своїм планам-дітищ. Усунувши їх, досягнете задуманого.

Відмінний період для звершень!

Вам уві сні сказали (наприклад, гінеколог), що ви завагітніли? Сновидіння — сприятливий знак. Настане період везіння, подолання будь-яких труднощів. Чи вдасться втілити свою мрію, пройшовши всього кілька перешкод.

Наснилося хотіти завагітніти — жінка мріє про якихось важливих життєвих змінах, здатних принести радість. Хотіти цього — виникнуть нові цікаві плани, які сновидицей захоче втілити.

Хотіти і домогтися вагітності уві сні — відмінний час для здійснення давно задуманої ідеї. Якраз зараз можна досягти результату, якщо сміливо йти вперед.

Хто майбутній батько?

Пригадайте, від кого завагітніли уві сні:

 • Від улюбленого — щастя в любові;
 • Від іншого — репутація може постраждати;
 • Від померлої людини — серйозні неприємності, які поки тільки зароджуються;
 • Від жінки — такий абсурдний сюжет віщує: наяву трапиться щось неймовірне.
 • До чого сниться намагатися завагітніти від коханого, але потерпіти невдачу? Сонник вказує: фортеця ваших відносин залишає бажати кращого. Або коханий не розглядає можливість спільного життя з вами.

  Але також намагатися це зробити без його згоди: ви прагнете маніпулювати ним. Це погана тактика, здатна обернутися крахом взаємин.

  Наснилося завагітніти від іншого чоловіка? Сновидицей не влаштовує свій бойфренд в якості батька майбутньої дитини, можливо, на підсвідомому рівні.

  Інтерпретація по сонником Міллера

  Незайманій бачити подібний сюжет обіцяє серйозні неприємності, ганьба, невдачі. Вагітній жінці обіцяє: пологи пройдуть благополучно, а сили скоро відновляться.

  Сонник завагітніти, до чого сниться завагітніти уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: