Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник забивати цвяхи, до чого сниться забивати цвяхи уві сні

Забивати цвяхи уві сні — символ двоїстий, що несе, як позитивну, так і негативну інформацію про майбутнє сновидіння. Для того щоб визначити,, до чого сниться саме ваш сюжет, згадайте все його подробиці, рекомендують сонники, враховуючи навіть найнезначніші, на перший погляд, деталі.

Сонник Міллера

Якщо уві сні ви забивали цвяхи, то це означає перемогу над суперницею. А якщо дівчина самотня побачила уві сні подібне, то це говорить про те, що їй не важко буде знайти пару, головне — захотіти цього.

Наснилося, що ви вдарили себе по пальцях, вбиваючи гвоздик? Такі сновидіння означають, що вам доведеться зіткнутися з труднощами, виконуючи якесь завдання.

Будівництво — справа не проста, або Будь-яка справа буде по плечу!

Бачити уві сні, що ви стукаєте молотком на даху будинку, що будується — символ того, що вам вдасться «довести до розуму» навіть найважча справа. Потрапити молотком по пальцях — до важкої і безрадісним роботі.

До чого сниться бачення, в якому ви забиваєте цвяхи на даху сусідського будинку, підкаже Сучасний сонник: дуже скоро ваше хитке становище стане помітно стійкіше. А ось, стукати молотком вхолосту, не потрапляючи по цвяхах на даху — ознака того, що ви звернули з правильного шляху. Хочете виправити ситуацію — продумайте свій кожен крок.

Ремонтні роботи — ознака сили та відповідальності

До чого сниться жінці, що її чоловік забиває цвяхи в стіну, щоб повісити картину, добре відомо багатьом сонникам. Ось, наприклад, Східний тлумач вважає, що такі бачення позначають виконання бажання.

А в сонник пастора Лоффа ви знайдете інше тлумачення сну: чоловік робить ремонт або оновлює інтер’єр — ознака того, що ви не бажаєте брати на себе будь-яку відповідальність. Жінці приснилося, що вона самостійно ремонтувала своє житло? Немає таких завдань в її житті, з якими вона не впоралася б, запевняє тлумач.

Скорботні справи, як знак взаємин

Якщо вам приснилося, що ви забиваєте цвяхи в труну свого родича чи друга, то таке сновидіння може сигналізувати про нерозуміння, що виник між вами. А ось, якщо ви бачите, як вганяє цвяхи в труну ворога — то це говорить про вашу повну і беззастережну перемогу над конкурентами і недругами, віщає сонник Ванги.

Забивати металовироби в труну незнайомого вам людини — символ проблем в спілкуванні. А якщо ви збивали хрест для могили — будьте готові до того, що вам доведеться «поставити хрест» на своїх задумах і планах, засмучує Місячний тлумач.

Короткі тлумачення

Якщо вам приснилося, що ви змушені забивати цвяхи, то згадайте, для чого ви це робили, тоді сонники підкажуть вам, до чого це сниться. Ось, наприклад, так:

 • Будувати будинок уві сні — ви легко впораєтеся з будь-яким завданням;
 • Збивати похоронну атрибутику — до натягнутих відносин з оточуючими;
 • Бачити, що ви «малюєте» дрібними гвоздиками картину — до несподіванок;
 • Прибивати взуття до підлоги уві сні — хто-то или что-то буде вас «гальмувати», заважаючи планам;
 • Вбити стирчить зі стіни цвях — до зміцнення хиткого положення.
 • Сонник забивати цвяхи, до чого сниться забивати цвяхи уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: