Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник знайомство з батьками, до чого сниться знайомство з батьками уві сні

Якщо уві сні приснилося спонтанне знайомство з батьками своєї половинки, то варто очікувати благополучного завершення якогось справи, повернення старого боргу і виконання даних обіцянок. Сонник роз’яснить, до чого ще сниться настільки несподіване явище.

Як робити передбачення?

Уві сні трапилося знайомство з батьками дівчини? Запам’ятайте всі нюанси того, що довелося бачити. Сонник впевнений, що в залежності від деталей бачення можна передбачити, як закінчиться певний життєвий період.

Якщо батьки дівчини здалися симпатичними і доброзичливими, то в реальності все складеться благополучно. Наснилося, що вони були незадоволені зустріччю? Ймовірно, на даному етапі доля вирішила вас випробувати.

Уві сні ви всіма силами намагалися уникнути мами або тата дівчини? Слід приділити увагу справам і здоров’ю — минулі проблеми знову загостряться.

Потрібна допомога?

До чого сниться незаплановане знайомство з батьками хлопця? Сонник вважає, що вам потрібна чужа турбота і опіка або ж навпаки, хтось потребує вашої підтримки.

Наснилася несподівана зустріч з родичами хлопця? На особистому фронті грядуть сприятливі зміни, поліпшення вже наявних спілок та сімейних уз.

За Міллеру

У снотолкователе Міллера зазначено, що подібне бачення особливо сприятливо для молодої дівчини. Зустріч з родичами хлопця уві сні буквально означає, що її чекає швидке заміжжя і благополуччя.

Не поспішайте!

Наснилося, що ви познайомилися з родичами коханого прямо на вулиці?

Сонник впевнений, що вам набридло поточний стан, і ви прагнете його змінити. Головне, не перестарайтеся в своєму завзятті і не відштовхніть близької людини.

Довелось уві сні бачити відразу тата і маму в будинку коханого? Приготуйтеся до того, що відбудуться воістину грандіозні зміни.

Дійте рішуче!

До чого сниться спонтанне знайомство з батьками нареченого? Якщо наяву вони поки не підозрюють про ваше існування, то в майбутньому сонник обіцяє приємне спілкування, взаєморозуміння і довгу дружбу з ними.

Якщо раніше заплановане знайомство з батьками нареченого уві сні відбулося в вкрай дивних обставин, то це означає, що деякий необхідно проявляти обережність у відносинах і вибирати слова в розмові.

Наснилося, що ви повторно знайомитеся з родичами нареченого? Вам властиво занадто довго роздумувати над прийняттям рішень, і це частенько відсуває вас від мети.

Інтерпретація поведінки

Сонник попереджає, що тлумачення сну обов’язково потрібно робити з урахуванням поведінки і настрою персонажів.

 • Задоволені батьки зазвичай сняться до гармонії і розуміння.
 • Сумні — до удачі, яку ви упустите.
 • Бліді в чорному одязі — до гіркого розчарування.
 • Задумливі — до необхідності контролювати ситуацію і вчинки.
 • Якщо в мріях відбулося знайомство з уже померлими родичами близької людини, то сонник вважає, що їх душі заглянули з потойбічного світу, щоб на вас подивитися.

  Відпустіть минуле!

  До чого сниться знайомство з батьками колишнього? Ймовірно, незабаром вам доведеться зіткнутися в реальному світі з давнім знайомим і дізнатися його зовсім з іншого боку.

  Уві сні бачити батьків колишнього означає, що ви не відпускаєте якийсь спогад з минулого, і це гальмує ваше життя.

  Сонник знайомство з батьками, до чого сниться знайомство з батьками уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: