Сонник знайомство з батьками хлопця, до чого сниться знайомство з батьками хлопця уві сні

Знайомство з батьками хлопця — хвилюючий момент для кожної дівчини. І, як стверджують сонники, в більшості випадків подібні сюжети є попередниками реальних подій. Але не варто лякатися, якщо уві сні ви не сподобалися потенційним родичам. Відновіть в пам’яті подробиці мрії і тільки тоді приступайте до тлумачення, до чого сняться подібні бачення.

«Приємно познайомитися!», Або Від радості до сумнівів

Якщо приснилося, що улюблений знайомить вас з батьком і з матір’ю, які приймають вас в сім’ю, це пророкує легке проведення часу в компанії приємних людей, запевняє Східний сонник.

А ось, тлумачення для молодої людини, пропоновані Місячним сонником. Знайомити уві сні кохану дівчину з мамою і татом — ознака того, що ви дозріли для серйозних стосунків. Ви збираєтеся знайомити дівчину з родичами, а вона цього не хоче — у вас є сумніви з приводу того, чи правильний вибір ви зробили.

Жахливий прийом, як символ неприємних подій

До чого сниться бачення, в якому кохана познайомилася з вашими «предками», а вони виявили їй свою зневагу, підкаже сонник пастора Лоффа. Вас чекають проблеми в стосунках — улюблена змусить переживати.

Молодій жінці наснилося, що вона познайомилася з потенційними свекрами в надії на швидке весілля, а вони їй прямо заявили, що вона їм «не під масть»? До чого це сниться, повідає Циганський сонник: не будуйте далекосяжних планів на цю молоду людину.

«А якщо навпаки…», або Чи не квапте час!

Бачити уві сні юнакові, як його наречена знайомиться з його мамою і татом і заявляє, що не вона повинна переживати, а вони — знак того, що обраниця не зовсім готова до серйозних стосунків, тому не варто квапити події.

А ось, якщо напередодні знайомства з батьками хлопця схожий сюжет бачить дівчисько, то це говорить про її сумнівах щодо почуттів її нареченого. А якщо уві сні вона знайомиться з родичами майбутнього чоловіка, будучи вагітною, то це ознака того, що вона не до кінця відверта з обранцем.

Місце зустрічі

Чималу роль, в тлумаченні сну про знайомство з батьками хлопця, грає місце, де сталася доленосна зустріч. Ось, до чого сняться деякі з них:

 • Зустрілися в кафе або в ресторані — до нових корисним зв’язків;
 • Бачите уві сні, що ви разом відпочиваєте біля моря — до приємного подорожі;
 • Познайомилися, випадково зіткнувшись на вулиці — до несподіванок;
 • Наснилося, що ви разом з ними ховалися від негоди або небезпеки — до везінню;
 • Зіткнулися на кладовищі або на поминках — до неприємностей.
 • Сонник Міллера

  Трактування, які пропонує сонник Міллера відрізняються від інших тлумачів. Якщо ви, прокинувшись уранці, згадали, що вам приснилося знайомство з батьками хлопця, яке пройшло не надто дружелюбно, то це означає, що в реальній ситуації все пройде гладко — вони з радістю візьмуть вас в свою сім’ю.

  Гірше, якщо уві сні ви мило «щебетали» з мамою і татом майбутнього чоловіка. На думку доктора психології, це означає, що наяву ви не пройдете «кастинг» на роль дружини їхнього улюбленого хлопчика.

  Сонник знайомство з батьками хлопця, до чого сниться знайомство з батьками хлопця уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: