Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник знайомі люди, до чого сниться знайомі люди уві сні

До чого сняться знайомі люди? Сонник дає кілька інтерпретацій такого бачення, в залежності від супутніх уві сні подробиць. Сюжет може бути передвістям нових зустрічей з хорошими людьми, любовних відносин, успіху або ж попереджати про розлуку, сварках, що наближаються труднощі.

Взаємини з близькими

Якщо приснилося, ніби до вас в гості прийшла велика компанія приятелів — сонник обіцяє нову велику любов, яка увінчається щасливим шлюбом.

Коли уві сні для компанії знайомих організовано застілля і вони сидять за столом — це обіцяє відмінні доходи. Також застілля серед веселих, товариських приятелів означає: сновидцу наяву будуть зустрічатися приємні, душевні співрозмовники.

Бачили бійку знайомих людей? Сонник рекомендує: потрібно придивитися до свого оточення, раптом нові приятелі зовсім не такі, якими здаються. Можливе й інше тлумачення сну про бійку: попереду домашні неприємності, роздратування, втрата взаєморозуміння між домочадцями. Закоханим бачення обіцяє розлуку.

Хто ваш новий знайомий?

Пригадайте, з ким познайомилися уві сні. Якщо це були:

 • Чоловік — передвістя нового справи, завдання;
 • Жінка — навколо сновидіння будуть плести інтриги злостивці;
 • Дитина — плани здійсняться, але потрібно докласти для цього чимало зусиль;
 • Літній чоловік — з’явиться клопітка справа, яка не принесе задоволення;
 • Стара — належить розчарування або згасання якогось почуття.
 • До чого сниться познайомитися з уже відомим вам особою? Сонник стверджує: наяву протягом справ виявиться успішним.

  Прислухайтеся до важливих повідомленнями

  Наснилися мертві знайомі люди? Сновидіння має про щось попередити, тому потрібно запам’ятати все, що вони вам говорили. Після розмови з мертвими уві сні проаналізуйте наяву отриману інформацію, щоб краще зрозуміти її сенс. Якщо ж побачили мертвим живого приятеля — значить, він проживе довге життя в здоров’ї.

  Коли приснився померлий близька людина в пригніченому настрої, сумний — це є передвістям труднощів, навіть серйозних неприємностей. А ось радісні, щасливі померлі приятелі обіцяють сплячому благополуччя і процвітання.

  Значення за сонником Міллера

  До чого сниться дівчині бачити багато знайомих людей? Її чекає успіх в суспільстві. Однак після того, як наснилося їх багато, їй краще утриматися від легковажних зв’язків, щоб потім не шкодувати.

  Молодій жінці багато знайомих людей уві сні віщують вдалу особисте життя і взаємну любов. Правда, для досягнення щастя доведеться долати перешкоди, але результат того вартий.

  Інші тлумачення

  До чого сниться знайомство з особою протилежної статі? Сонник повідомляє: вам обов’язково потрібно реалізувати свій творчий потенціал, інакше можливе сильне розчарування. Нове знайомство віщує виконання домовленостей, повернення боргів, успіх розпочатої справи.

  Бачити уві сні незнайомі або малознайомі особи — наяву сплячий відчує страх. Відбудеться подія, яка злякає його, проте все завершиться відносно благополучно.

  Бачення про смерть когось із знайомих людей, за сонником, попереджає: ви повинні стійко подолати якесь випробування. Смерть одного віщує втрату чогось, ніж дорожите. Смерть незнайомця — символ закінчення одного періоду життя і початку іншого.

  Сонник знайомі люди, до чого сниться знайомі люди уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: