Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник змивати бруд, до чого сниться змивати бруд уві сні

Практично всі сонники запевняють, що змивати бруд уві сні — хороший знак, який обіцяє позбавлення від хвороб, проблем і неприємностей. Але щоб зрозуміти, в якому напрямку рухатися, щоб не помилитися в діях, слід пригадати, що саме ви відмивали, і уточнити,, до чого сниться кожен конкретний сюжет, підказують тлумачі сновидінь.

Тлумачення Густава Міллера

Згідно з тлумаченням сну, пропонованого сонником Міллера, змивати бруд уві сні зі свого одягу — ознака очищення власної репутації та відновлення справедливості щодо вас.

Наснилося, що ви допомагали очищати одяг комусь іншому? Ось, до чого сниться подібне, за версією американського психолога: ви будете виступати захисником честі і гідності приятеля або колеги.

Відмиватися уві сні самому — ознака очищення власної репутації

Якщо вам приснилося, що ви змиваєте бруд з себе, то це означає, що ви бажаєте виправдатися перед кимось, запевняє сонник Білого Мага. Пригадайте одну деталь: якщо ви забруднилися, впавши в калюжу, то вам варто визнати свої помилки і покаятися, тоді вас пробачать; а ось якщо бачите, що брудом вас вимазав хтось інший, то можете сміливо вимагати сатисфакції — вас звинуватили незаслужено.

Сонник Ванги, трактуючи,, до чого сниться змивання грязюка з себе, говорить про можливість виправдатися, шляхом виведення на чисту воду пліткаря. А якщо хтось допомагав вам змивати з себе бруд уві сні, то це означає, що поодинці довести свою невинність буде складно.

Мити когось іншого

До чого сниться змивати бруд з кого-то або з чогось іншого, знає Англійська сонник. Згадайте, що або кого ви відмивали. Отже, бачити уві сні:

 • Дитини — не втрачайте надії, ситуація незабаром зміниться на краще;
 • Собаку — не відкидайте допомогу друга, вона вам знадобиться;
 • Кішку — здолаєте ворога його ж методами;
 • Літньої людини — вам слід прислухатися до порад більш досвідчених людей;
 • Машину — поїздка, яка викликає у вас страх, принесе успіх і прибуток;
 • Інший неживий предмет — не бійтеся ризикувати — у вас все вийде.
 • Очищати від грязюка взуття — сигнал про розкриття таємної змови

  Бачите уві сні, що ви пройшлися по брудній воді і вимазали взуття? Це погано, стверджує сонник Мандрівника. А ось змивати бруд з взуття — ознака того, що ви зумієте викрити людини, що плете проти всіх, і вас в тому числі, інтриги.

  А в Східному сонник є такі пояснення: мити брудні чоботи, поливаючи їх чистою водою — символ того, що ви позбудетеся від ворога або заздрісника, що заважає жити і працювати не тільки вам, але і всьому колективу. Крім самого факту позбавлення від недруга, цей вчинок порадує тим, що піднесе вас в очах оточуючих.

  Мити ноги — до виправлення помилок

  Про вдалому виправленні власних помилок і дурниць говорить приснився сюжет, в якому вам довелося змивати бруд з босих ніг, підказує тлумач міс Хассе.

  Наснилося, що ви мити ноги своєму босові? Це уособлення бажання вислужитися. Але не варто відводити цим тлумаченням роль негативного, адже цілком можливо, що ви це зробите, щоб уникнути покарання або звільнення. Іноді потрібно вміти втихомирювати гординю і визнавати чуже лідерство.

  Сонник змивати бруд, до чого сниться змивати бруд уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: