Сонник зміна роботи, до чого сниться зміна роботи уві сні

Зміна роботи може бути, як приємною подією, так і стресовою ситуацією. Причому не тільки наяву, але й уві сні. Як стверджують сонники, зміна професійної діяльності відображає реальний стан справ на службі. Але все ж не поспішайте з висновками, можливо, є щось, про що ви навіть не здогадуєтесь. Саме в таких ситуаціях корисно знати,, до чого сниться зміна роботи.

Сонник Міллера про зміну роботи

Тлумачення сну, в якому ви бачите себе, що звільняються з минулого і влаштовуються на нове підприємство, означає, що ви повні сил, енергії і оптимізму для подолання будь-яких труднощів.

А ось, якщо вам приснилося, що вас звільнили і вашу посаду віддали колезі, то подібні бачення можуть означати реальні робочі неприємності і конфлікти в колективі, стверджує сонник.

Професійна діяльність

Якщо уві сні ви бачите зміну роботи, то пригадайте, ким саме ви працювали, тоді зрозумієте, до чого це сниться:

 • Бачити себе педагогом — хтось потребує вашої раді;
 • Медпрацівником бути — до проблем зі здоров’ям;
 • Наснилося, що ви металург, шахтар, будівельник і т. п. — до важкої, але грошової роботі;
 • Науковий діяч або вчений символізує загострення нюху і інтуїції;
 • Наснилося, що ви пожежник, міліціонер, рятувальник — остерігайтеся небезпек в дорозі.
 • Добровільний відхід, як символ нового життя

  Якщо вам приснилося, що ви самостійно подали заяву про відхід зі старого місця служби, то це означає, що ви в реальності не дуже задоволені тим станом справ, яке ви маєте і хочете якихось змін, підказує сонник пастора Лоффа.

  Старе місце уві сні ви залишаєте не в тій посаді, яку займаєте в реальності, і йдіть саме тому, що досягли «кар’єрного стелі» уві сні — до змін у житті в кращу сторону, говорить сонник Цвєткова. Попереднє місце вас влаштовувало, а ось оклад — ні? Чекайте надбавки до зарплати або несподіваною премії.

  Звільнення — знак змін

  До чого сниться мрія, в якій начальник викликає вас «на килим» і після цього звільняє? Сонник міс Хассе так пояснює дане бачення: скоріше за все ви вже пережили подібне, тому підсвідомість видає такі образи.

  Зміна начальника привиділася, немов ви поміняли всього лише відділ або цех на підприємстві, якому працюєте? Такі мрії, в більшості випадків, обіцяють зміни в особистому житті, запевняє Циганський сонник.

  Вимушені обставини, або Від радості до смутку

  Ось, як пояснює Східний тлумач, до чого сняться мрії, в яких зміна роботи є вимушеним заходом. Наприклад, змінити посаду довелося у зв’язку з переїздом в інше місто: якщо ви уві сні раді і задоволені цим фактом, то наяву можете розраховувати на приємні події. Бачите, що зміна роботи вас засмутила — будьте готові до засмучення.

  Змінити работенку уві сні довелося через проблеми зі здоров’ям? Не хвилюйтеся, хвороби вам не загрожують. А ось, якщо змінити довелося навіть професію, то це пророкує успіх, завдяки вашій принциповій позиції і твердості.

  Сонник зміна роботи, до чого сниться зміна роботи уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: