Сонник зграя птахів, до чого сниться зграя птахів уві сні

Зграя птахів, що ширяє в небі, завжди була символом появи гостей у будинку, новин або навіть нових ідей.

Як вчить сонник, зграя хижих крилатих (яструби, ворони, орли або шуліки) показує Вам, що у Вас є небезпечні і сильні суперники, готові боротися до останньої краплі крові.

Стайки симпатичних співочих пташок позначають суперників жіночої статі, розпускають про Вас неприємні чутки і плітки.

Сновидіння, в якому Ви бачите безліч чайок, дуже несприятливо. Ці птахи символізують нависла над Вами сильну загрозу або навіть небезпеку, що загрожує Вашому житті.

Якщо високо в небі Ви бачите кружляють птахів, цей сон символізує Ваші ідеї, мрії або фантазії. Якщо птиці виглядають небезпечними, значить і Ваші мрії повні злого умислу по відношенню до кого-небудь.

Як вчить сучасний сонник, зграя птахів, що оточує Вас під час польоту, пророкує швидке спілкування з незваним гостем, який приїхав до Вас здалеку.

До чого сниться зграя птахів в інших сонниках

В сонник Цвєткова пташині зграї обіцяють сновидцу швидке багатство, яке несподівано звалиться на Вашу голову.

До чого сниться зграя птахів в українському сонник: якщо їх багато, і все повітря наповнене криками — це до війни. Летючі птахи символізують душі померлих, згідно з цим сонником, таким чином покійні родичі можуть подавати звісточку про себе.

До чого сниться зграя птахів в сонник XXI століття: маленькі співаки пташинки позначають невелику прибуток. Якщо Ви годуєте їх, розсипаючи всюди зерно — таке сновидіння видає тугу за суспільству. Скоро Вас захопить пошук нових людей, цікаві і багатообіцяючі знайомства і зустрічі з забутими друзями.

Згідно сонником, якщо молодій дівчині сниться, як вона відганяє зграю літаючих хижаків від своїх дітей, значить, їй вдасться домогтися виконання своїх таємних мрій і бажань. Але зробити це можливо тільки за допомогою додатка безлічі зусиль. Також цей сон застерігає про реальну загрозу Вашому сімейному благополуччю.

Якщо ж уві сні Вас атакує зграя птахів, але Вам вдається відлякати і відігнати їх, то наяву Вас очікує успіх і удача в справах.

Сонник зграя птахів, до чого сниться зграя птахів уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: