Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник зграя птахів, до чого сниться зграя птахів уві сні

Зграя птахів, що ширяє в небі, завжди була символом появи гостей у будинку, новин або навіть нових ідей.

Як вчить сонник, зграя хижих крилатих (яструби, ворони, орли або шуліки) показує Вам, що у Вас є небезпечні і сильні суперники, готові боротися до останньої краплі крові.

Стайки симпатичних співочих пташок позначають суперників жіночої статі, розпускають про Вас неприємні чутки і плітки.

Сновидіння, в якому Ви бачите безліч чайок, дуже несприятливо. Ці птахи символізують нависла над Вами сильну загрозу або навіть небезпеку, що загрожує Вашому житті.

Якщо високо в небі Ви бачите кружляють птахів, цей сон символізує Ваші ідеї, мрії або фантазії. Якщо птиці виглядають небезпечними, значить і Ваші мрії повні злого умислу по відношенню до кого-небудь.

Як вчить сучасний сонник, зграя птахів, що оточує Вас під час польоту, пророкує швидке спілкування з незваним гостем, який приїхав до Вас здалеку.

До чого сниться зграя птахів в інших сонниках

В сонник Цвєткова пташині зграї обіцяють сновидцу швидке багатство, яке несподівано звалиться на Вашу голову.

До чого сниться зграя птахів в українському сонник: якщо їх багато, і все повітря наповнене криками — це до війни. Летючі птахи символізують душі померлих, згідно з цим сонником, таким чином покійні родичі можуть подавати звісточку про себе.

До чого сниться зграя птахів в сонник XXI століття: маленькі співаки пташинки позначають невелику прибуток. Якщо Ви годуєте їх, розсипаючи всюди зерно — таке сновидіння видає тугу за суспільству. Скоро Вас захопить пошук нових людей, цікаві і багатообіцяючі знайомства і зустрічі з забутими друзями.

Згідно сонником, якщо молодій дівчині сниться, як вона відганяє зграю літаючих хижаків від своїх дітей, значить, їй вдасться домогтися виконання своїх таємних мрій і бажань. Але зробити це можливо тільки за допомогою додатка безлічі зусиль. Також цей сон застерігає про реальну загрозу Вашому сімейному благополуччю.

Якщо ж уві сні Вас атакує зграя птахів, але Вам вдається відлякати і відігнати їх, то наяву Вас очікує успіх і удача в справах.

Сонник зграя птахів, до чого сниться зграя птахів уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: