Сонник зграя вовків, до чого сниться зграя вовків уві сні

Мрії про тварин — досить часте явище в нашому житті. Хижаки і ссавці, сухопутні і водоплавні, по одному і по кілька — не перелічити всіх варіантів сновидінь, фігурантом яких стає звір. Сонники дають дуже різноманітні пояснення того, до чого сняться такі бачення. Дуже багато залежить від дрібниць, побачених уві сні, запевняють вони. Давайте з’ясуємо, чого чекати, якщо, наприклад, наснилася зграя вовків.

Сонник Міллера

Будучи психологом, Г. Міллер приділяв велике значення сновидінням про вовків, вважаючи їх відображенням внутрішнього світу сновидіння. Відразу слід зазначити, що якщо напередодні ви бачили вовка наяву, то не слід надавати значення таким сюжетам — це проектування реальності в сновидіння.

А ось, якщо ви, коли не спимо, не бачили ні відлюдька, ні вовчої групи, то зверніть увагу на подробиці бачення. Наснилася зграя вовків, що біжить повз вас? Це означає, що до вас в колектив затесався лазутчик. Уві сні ви чули виття вовчої зграї? Це може означати розсекречення ваших таємниць.

Колір шерсті

Кортить дізнатися,, до чого сниться зграя вовків? Щоб отримати правильне тлумачення сну, зверніть увагу, якого кольору були звірі:

 • Насичено-чорні — знак небезпеки, «бродить» поблизу;
 • Білосніжні — до поліпшення добробуту;
 • Сірі — ви даремно переживаєте про щось;
 • Незвичайного забарвлення — відбудеться подія, яка вас здивує.
 • Агресивні хижаки, як символ складнощів у житті

  Бачити уві сні нападників вовчиць — символ того, що ви зіткнетеся з проблемами. Нападників вовків нічого не зупиняло: ні вогонь, ні постріли — ви знайдете дуже небезпечного, і що найжахливіше, непереможного конкурента, попереджає Східний сонник.

  Наснилося, що компанія пробігають через луг диких вовчиць, напала на отару овець? Чекайте неприємних розборок з колегами. Якщо нападників особин було багато, то конфлікт не буде вичерпаний скоро. А якщо пробігають повз дикі хижаки напали на вас, то хтось вас сильно образить, пророкує сонник Цвєткова. Пробігає зграя вовків кудись поспішала? У суєті ви ризикуєте втратити щось цінне.

  Перелякана зграйка: Від невдоволення до байдужості

  Інша річ, бачити уві сні переляканих вовченят. На думку різних тлумачів, такі мрії можуть означати, як незадоволеність собою, так і надто напущені спокій.

  До чого сниться, що ви, злякавшись зграї вовків, вирішили втекти, але помітили, що вони і самі вас побоюються, пояснить сонник пастора Лоффа. Пригадайте, якщо уві сні тварини були білого кольору, то ви зумієте уникнути неприємностей. Багато брудних сірих Волчара уві сні боязко поглядали на вас, мріючи втекти? Чекайте розчарувань через зірвані планів.

  Ще один момент: приснилися білі звірі, боягузливо поглядають на вас уві сні — знак вашої незадоволеності власним життям. А ось, їх сірі побратими обіцяють байдуже ставлення до того, що з вами відбувається.

  Стати одним з них, або Успіх буде залежати від вас

  Незвичайна мрія, в якій ви вночі перетворюєтеся в чорного великого вовка-перевертня, на думку сонника міс Хассе, обіцяє викриття зрадника. Ви зумієте обчислити того, хто зриває вам плани.

  А якщо хочете зрозуміти,, до чого сниться зграя вовків, чорних як смола, які взяли вас — людину — в свою сім’ю, то зверніться за порадою до Циганського сонником. На його думку, чорний дзига пророкує неприємності, яких ви зумієте уникнути, керуючись своїм чуттям та інтуїцією.

  Сонник зграя вовків, до чого сниться зграя вовків уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: