Сонник зловити змію, до чого сниться зловити змію уві сні

Уві сні вдалося спіймати змію? У світі реальному підпорядкуєте собі ситуацію або впораєтеся з недругом. До чого сниться цей незвичайний сюжет ще? Сонник повідає про найпоширеніші трактуваннях.

Як тлумачити?

Наснилося, що пощастило спіймати змію? У мріях це свідчення того, що ви зіткнетеся з неприкритим злом у вигляді самих поганих людських емоцій і навіть реальних подій або ж, навпаки, мудрістю і знанням.

Іноді це істота уві сні уособлює конкретної людини, з яким у вас не дуже дружні стосунки. Сонник впевнений: ви зможете його контролювати.

Бережіться!

До чого сниться, якщо вдалося зловити змію найчастіше? Є ймовірність, що ви потрапите в екстремальне подія, але збережіть розсудливість і вдало виплутатися з нього.

Наснилося, що ви ловили різних гадів? Сонник радить проявити максимальну обережність та ретельно планувати будь-які дії: вам загрожує серйозна небезпека.

Запам’ятали?

Сталося бачити, як хто займався тим же заняттям? Будьте готові до клопотів, які не принесуть результатів.

І пам’ятайте: отруйна змія завжди означає уві сні щось зловісне, небезпечне і руйнівне. Тоді як, неотруйне плазун є символом творення, мудрості, дружнього ставлення і удачі.

Пророцтво Міллера

Уві сні довелося спіймати змію? Пророкує сонник Міллера: наяву ви зможете продумати чітку, виключно позитивну стратегію зі знищення ворогів.

Хто він?

До чого сниться безстрашний персонаж, якому вдалося зловити змію руками? Сонник пропонує таке тлумачення сну.

Уві сні цей образ може уособлювати самого сновидіння в його снах-зовнішності або доброго і мудрого людини з найближчого оточення.

У рідкісних випадках це символ самого світопорядку і вселенської мудрості, втілений в більш зручну для людського сприйняття форму.

Обережніше!

Наснилося, що ви особисто вхопили руками зміюку? Це знамення рішення проблем, поновлення і порядку. Крім того, таке собі незначна подія стане причиною серйозних переживань і турбот.

Довелося бачити, що хтось уві сні вистачає руками отруйного гада? Постарайтеся розглянути в оточуючих не звичайних людей, а вчителів, які допомагають вивчати життєві уроки.

Не бійтеся!

До чого сниться, що неотруйна змеюка сама впіймалася на вудку? Це відображення надуманих страхів, безпричинних тривог і побоювань. Сонник впевнений: приводи для занепокоєнь ви придумуєте собі самі.

Наснилося, що пощастило спіймати змію на вудку? Перед вами відкриються нові можливості або ж станеться якась подія, яке призведе до тотальної переоцінки власного буття.

Що зробили?

Взагалі, уві сні краще не спіймати змію. Це означає, що ви уникнете великій небезпеці або великого спокуси. Якщо довелося бачити зворотну ситуацію, то сонник радить: в точності відновите в пам’яті, що саме довелося робити з гадів далі.

 • Покласти за пазуху, в кишеню — добра слава, хороша репутація.
 • Видавити отрута — вигода.
 • Гладити — небезпечний каприз.
 • Розчавити — контроль.
 • Вбити — звільнення, перемога, зцілення.
 • Є — прилучення до таємниці.
 • Відпустити — марна трата сил і ресурсів.
 • Гроші або знання?

  До чого сниться піймання білої змії? Вам уготована удача при досить дивних обставинах. Крім того, сонник пророкує грошенята, які буквально зваляться з неба.

  Наснилося, що ви схопили чорну змійку? В реальності доторкнетеся до таємних, а при безграмотному використанні воістину руйнівним знань.

  Сонник зловити змію, до чого сниться зловити змію уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: