Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник зловити щуку, до чого сниться зловити щуку уві сні

Спіймати щуку уві сні — часто досить хороший символ, який обіцяє щось приємне або дає можливість вчасно підготуватися, щоб впоратися зі складнощами. Сонник, пояснюючи,, до чого сниться такий сюжет, вказує: він обіцяє нагороду за наполегливу працю, прибуток, торжество над ворогами. Однак сновидіння може також попереджати про труднощі, хворобах, підступи злостивців.

Труднощі можна подолати

Наснилося зловити щуку? Сонник повідомляє: потрібно піти корисного раді, інакше зробите помилку, повністю підтверджує чужу правоту.

Якщо вона уві сні виявилася чорної — з’явиться таємний небезпечний ворог, який спробує обдурити сплячого. Тільки пильність, готовність зустріти будь-які повороти подій дозволять уникнути шкоди.

Також вивудити чорну річкову хижачку, згідно сонником, віщує: якесь приємна подія буде затьмарено якийсь труднощами, проте вам вдасться все «розрулити».

До чого сниться бачити, ніби вдалося виловити цю рибину без луски? Мають бути хвороби, а також важкі випробування. Треба запастися терпінням, взяти все, що відбувається як привід для вдосконалення.

Попереду зустрічі і зміни в сім’ї

Жінці бачити, як зловила щуку уві сні, обіцяє зустріч зі старим знайомим, чиє особисте життя залишала бажати багато кращого. Сонник Фрейда стверджує: тепер приятель здивує сновидицей своїми успіхами на цьому поприщі.

Жінці приснилося вивудити з річки цю хижачку? Це означає: їй пора готуватися до швидкого поповнення в сімействі. Швидше за все, у неї народиться дочка.

Неодруженому чоловікові зловити щуку уві сні — значить, наяву він одружується на сварливою, склочною, злий жінці.

Ви веселились над недругами

Чоловікові бачити таке сновидіння є передвісником швидкого, легке усунення конкурентів. Однак якщо він підсік її, але не зміг витягнути — тим, хто програв виявиться він сам.

Успішно ловити її руками означає: той, хто лежить звик всього добиватися своєю працею, ігноруючи небезпеку. Спіймати руками уві сні і тримати — наяву сновидець контролює складну ситуацію, причому, отримує від цього максимум бонусів з усіх можливих.

До чого сниться зловити щуку — велику, зубасту? Недруги сновидіння самі попадуться в свою пастку, розставлену для нього.

Чекає вдалий хід справ, прибуток

Ловити велику річкову хижачку уві сні — як вказує сонник, часто обіцяє успіх, який стане заслуженою нагородою за наполегливу довгий працю сновидіння.

Наснилося підсікти на вудку і витягнути велику рибу? Сновидіння віщує вельми ризиковане підприємство, де людина візьме участь. При його благополучне завершення сплячого чекає значний прибуток. Ліпша на вудку зубаста риба, по сонником, вказує: якщо він проявить терпіння, передбачливість, обережність — справа принесе хороший дохід.

Різні деталі

Правильне тлумачення сну враховує його подробиці:

 • Виловили величезну рибу — виграєте суперечка, пов’язаний з прибутком;
 • Вона попалася в мережу — почнеться вельми вдалий період, можливі нові придбання;
 • Ловили на вудку — незабаром отримаєте непоганий дохід;
 • Чоловік приніс з рибалки — у сновідіци може з’явитися суперниця, яка виявиться дуже чіпкою жінкою.
 • Наснилося, ніби спіймана рибина вкусила вас за палець? Наяву потрібно проявити обережність, щоб уникнути шкоди з власної вини.

  Значення за сонником Міллера

  До чого сниться, ніби спіймана щука хлюпається у ванній? Розкриєте віроломний змова недругів проти вас. Це дозволить уникнути неприємностей.

  Сонник зловити щуку, до чого сниться зловити щуку уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: