Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник зловити мишу, до чого сниться зловити мишу уві сні

Уві сні вдалося зловити мишу? Намагаючись знайти оригінальне розвага, ви вляпатися в дурну ситуацію і будете довго відновлювати свою репутацію. До чого ще сниться цей сновідійний сюжет, розповість всезнаючий сонник.

Думка Міллера

Бачити і ганяти уві сні мишку, на думку сонника містера Міллера, до домашніх неприємностей і нещирості. Бізнесменів чекає занепад справ і загальна нестабільність.

Помста чи вагітність?

Наснилося, що ви всю ніч ловили мишку і таки вбили її? В реалі обійде конкурентів і розправитися з недругами.

Бачити, що кішці пощастило зловити мишу — означає, що ви отримаєте малоприємне звістка.

Самому зловити маленьку мишку — до задоволення таємну пристрасть і довгоочікуваного помсти, а жінкам — до вагітності.

Розшифровка дій

Сонник впевнений, що в інтерпретації бачення допоможуть більш конкретні розшифровки поведінки гризунів і власних дій.

 • Наснилося багато мишей — буде прибуток.
 • Бігають по квартирі — потрапите на чужу або своє весілля.
 • Ганятися за ними — до сватання.
 • Накрити якийсь ємністю — виконаєте задумане.
 • Брати в руки — до молодої суперниці.
 • Вбити — до сумної події в сім’ї.
 • Вкусила — зрада, помста, розлука.
 • Постарайтеся!

  До чого сниться, що вдалося зловити кажана? Уві сні це знак неймовірною, майже казкової удачі.

  Сталося тримати в руках кажана? Сонник думає, що ваші давні надії непомітно, але впевнено втіляться в життя, а якесь безнадійна справа завершиться вельми вдало.

  Просто бачити летючу особина означає, що вам необхідно покірно підлаштуватися під обставини, що склалися і тоді зможете уникнути великої біди.

  Хто базікає зайве?

  Наснилося, що ви ловили білу ручну миша? Ви будете здивовані, але брудні чутки розпускає дуже близький вам людина.

  Ловля білого миша символізує марні клопоти і даремні заняття. Якщо ж сталося загнати білу мишу в кут, то сонник гарантує сімейне щастя і міцні відносини.

  Чорний гризун уві сні попереджає про неприємні турботи, а сірий обіцяє нудне і цілком буденне існування.

  Буде скандал!

  Подальше тлумачення сну сонник радить робити з урахуванням способу, за допомогою якого сталося зловити мишу.

  Наснилося, що уві сні ви зробили це голими руками? Наяву зможете викрити підступних заздрісників, однак гучного скандалу уникнути не вийде.

  Ловля дрібних гризунів руками знаменує дружню підтримку у важкій ситуації. Ловити миша руками — до прибутку, подарунку чи приємному придбання для будинку.

  Захистіть себе!

  До чого сниться, що вдалося зловити мишу за хвіст? Сонник підозрює, що в реалі будуть проблеми з технікою, зокрема з комп’ютерної.

  Довелось схопити сіру пустунки за хвіст? Це попередження про те, що потрібно поберегти власну репутацію і захиститися від злісних чуток.

  Підготуйтеся!

  До чого сниться, що миша попалася в мишоловку? Сонник вважає, що вам доведеться виконувати дуже важку і відповідальну роботу, але ви неодмінно з ним впораєтеся, якщо заздалегідь гідно підготуватися.

  Ставити уві сні мишоловку — до викриття ворожих планів. Наснилося, що в неї попався шкідливий гризун — до поділу майна через суд.

  Якщо ж уві сні ви так і не змогли зловити мишу, то наяву всі спроби поліпшити життя виявляться безрезультатними.

  Сонник зловити мишу, до чого сниться зловити мишу уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: