Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник збожеволіти, до чого сниться збожеволіти уві сні

До чого сниться повне божевілля? Якщо уві сні трапилося збожеволіти, то сонник впевнений — вам гарантований грандіозний успіх. Але лише додаткові деталі допоможуть зробити правильне тлумачення.

Неймовірні гроші!

Сновидінню, якому довелося уві сні збожеволіти, бачення обіцяє багатство, розмір якого залежить від серйозності захворювання.

Простіше кажучи, чим більшим психом ви опинилися в ночі, тим більше грошей отримаєте. Особливо актуально це знамення для фермерів, бізнесменів і моряків.

Якщо сновидіння про безумство наснилося бідній людині, то сонник запевняє, що його також чекає збагачення, хворому воно обіцяє одужання, а багатому — придбання нерухомості або особливої ​​цінності.

До влади і врожаю

До чого ще сниться збожеволіти уві сні? Можливо, наяву ви не зможете висловити особисту думку і відчуєте якусь несвободу. Це так само ознака невеликих труднощів, які ви успішно подолаєте.

Сонник вважає, що раптова втрата розуму уві сні символізує набуття великої влади.

Бачити, що зійшов з розуму ваша дитина, означає, що ви збагатитеся за рахунок власних дітей. Якщо рушила розумом дружина, то в новому році буде багатий урожай.

Трактування Міллера

А ось сонник Міллера впевнений, що психічно хворі люди уві сні обіцяють наяву неприємності, крах планів і зрада друзів. Якщо подібне бачення наснилося дівчині, то її заміжжя буде невдалим.

Все вирішите!

Наснилося, що ви — безумець? Сонник думає, що гряде небезпека, про яку ви дізнаєтеся раніше інших. Але тільки від вас залежить, чи зумієте ви запобігти їй.

Якщо приснилося, що натовп незнайомців сміється і знущається над вами, то ви не зможете змінити долю.

Можливо, вас спробують обдурити або ввести в оману. Сонник вважає, що після такої підказки ви вирішите всі свої проблеми.

Розшифровка дій

До чого ще сняться дії з вами — божевільним. Тлумачення сну можливо тільки з урахуванням всіх маніпуляцій.

 • Вас утримують — до поганого справі.
 • Лікує — до нещасного випадку.
 • Якщо ви буйний — до бійки.
 • Побитися з іншими — до неприємних известиям.
 • Тихе божевілля сниться до головного болю.
 • Бачити навколо психів — до однодумців.
 • Якщо вам довелося тікати від лікарів, то в реальності з’являться перешкоди через власні помилок. Бути нормальним в дурдомі — до підвищення по службі, повільно зійти з розуму — до турбот.

  Добрий знак

  Якщо уві сні довелося зійти з розуму або приснилося, що ви живете в психлікарні, то сонник стверджує, що це добрий знак.

  Він обіцяє розквіт розумових здібностей, вигідні угоди і удачу. Бачити себе божевільним — до довгого життя, міцного кохання і поваги оточуючих.

  Сонник впевнений, що подібне сновидіння обіцяє молодий дівчині і вдові швидке заміжжя. Для заміжньої жінки бачення означає, що її син досягне великих вершин.

  Хто принесе успіх?

  До чого ще сниться, що вам трапилося збожеволіти? Якщо уві сні ви відчули, що втрачаєте розум, то наяву захистіть дисертацію або зробите грандіозне відкриття.

  Якщо безумство торкнулося знайомого або родича, то саме він принесе вам велику удачу.

  Якщо ви рушили і це помітили оточуючі, то скоро вам доведеться розпрощатися з ілюзіями і піти проти суспільства.

  Сонник збожеволіти, до чого сниться збожеволіти уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: