Сонник зморшки, до чого сниться зморшки уві сні

Зморшки — неприємне «прикраса», особливо якщо вони на обличчі. У наш час люди навчилися протистояти віковим змінам шкіри, придумали безліч засобів, які допомагають продовжити її молодість і бездоганність. Однак всі вони дають лише тимчасовий результат, і поступово вік бере своє, залишаючи борозенки на обличчі, руках і шиї. Для жінки зморшки — це кошмар наяву! А що якщо зморшки — це дійсно кошмар? Тобто, поганий сон! Що якщо ви постаріли всього лише уві сні? До чого сниться подібне молодій дівчині і зрілої жінки? Що віщує хлопцю? Відповіді на всі ці питання є в сонник. Все, що потрібно зробити, це згадати подробиці і заглянути в тлумач!

Кошмари дівчат

Наснилися зморшки на обличчі або шиї — наяву ви дуже переживаєте з приводу своєї зовнішності, це негативно позначається на відносинах з протилежною статтю.

Зморшки залягли у вас під очима — до зустрічі з неприємною людиною, пророкує сонник.

Складки на лобі, побачені уві сні — до прийняття непростого рішення, від якого залежить подальше благополуччя.

Бачити уві сні, що ви дивлячись на себе в дзеркало, помічаєте, що особа і тіло покривається зморшками прямо у вас на очах — до шкірного висипу. Чи не відвідуйте найближчим часом басейн, спортзал, сауну, є ризик підхопити «грибок», попереджає сонник.

Зморшкуваті руки — знак того, що вам зроблять дуже вигідну пропозицію. Можливо, навіть запропонують вийти заміж.

Сни зрілих дам

Бачити уві сні свою шкіру в’ялою, зі старечими зморшками — до довгого і щасливого життя, без хвороб і нездужань.

Наснилося, що шкіра на обличчі і шиї гладка і рівна, як у молоденької дівчини — в реальності ви станете предметом уваги багатого чоловіка, віщує сонник.

Сниться, що ви змащуєте кремом зморшки на лобі і вони розгладжуються — до вас прийде за порадою хтось із друзів.

Побачили складочки під очима — до печалі і сліз. Хтось із близьких вас дуже засмутить і змусить переживати.

Зморшки на грудях або руках — ознака того, що вам доведеться відстоювати свою честь і гідність.

Чоловік і вік

Побачити борозенки на лобі — найближчим часом ваш авторитет буде непохитний, до вас будуть прислухатися і просити поради колеги і друзі.

Зморшки на обличчі — на щастя і радості. У найближчі дні, вас оцінять по достоїнству і керівництво, і домочадці, пророкує сонник.

Зморшки під очима — тлумачення сновидінь різному для вікових груп: молодого хлопця віщує смуток і печаль, чоловікові середніх років сниться до обману, причому його власним, літній людині — до веселого і безтурботного дозвілля.

Наснилося, що ви змушені носити рукавички через те, що ваші руки покриті глибокими зморшками — до важкої праці, який принесе чималі доходи, обіцяє сонник.

«У старості не дитяче обличчя»

Приснився сон, в якому ви бачите дитини, особа якого покрито зморшками — тлумачення однаково для всіх: ви намагаєтеся приховати від всіх якусь неприємну правду. Сонник попереджає вас про можливе викриття, причому статися це може при великому скупченні людей.

Сниться, що ви стара людина зі зморшками, дивитесь у дзеркало і бачите, як молодіє і стаєте дитиною — дуже скоро вашого розташування і уваги буде домагатися представник протилежної статі.

Сонник зморшки, до чого сниться зморшки уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: