Сонник жовтий одяг, до чого сниться жовтий одяг уві сні

На думку сонників східних країн, жовтий відтінок — це символ багатства і процвітання, а ось, європейські тлумачі схильні розглядати даний колір, як знак прощання. При такому стані речей, буде нелегко зрозуміти,, до чого сниться жовтий одяг. Однак не варто впадати у відчай. Пригадайте всі побачені уві сні подробиці і вивчіть трактування тлумачів обох груп.

Пророцтва Густава Міллера

Заглянувши в сонник Міллера, ви знайдете таке тлумачення сну, в якому вам зустрілася дама, одягнена в жовту одяг: життя зведе вас з жінкою, яка зіграє велику роль у вашій долі, принісши, як багато радості, так і проблем.

Що за річ?

Зверніть увагу на те, що за наряд у вас уві сні мав «сонячним кольором». Так, буде більш зрозуміло,, до чого сниться жовтий одяг:

 • Плаття — до отримання вигідної пропозиції;
 • Спідниця — будете фліртувати і кокетувати;
 • Брюки — до нестандартного підходу у вирішенні проблеми;
 • Сорочка або блузка — вас чекає захоплююча поїздка;
 • Пальто або куртка — ваш сімейний затишок і спокій потривожать хіба що бажані гості.
 • Гарне вбрання, як символ процвітання

  Модна жовтий одяг, побачена уві сні, обіцяє радість і гармонію, пророкує Китайський сонник. Наснилося, що ви приміряєте вечірню сукню «сонячного» кольору — чекайте, що вас запросять на дороге і пафосний захід, потрапити на яке мріють багато, і ви в тому числі.

  До чого сниться сюжет, в якому ви пошили собі святкове вбрання жовтенького кольору? До набуття духовного багатства, а якщо бачите уві сні на цьому костюмчику золоті ґудзики, то ще й матеріального. Примарилась спідничка кольору сонця — будьте готові до підвищеної уваги протилежної статі, пророкує Східний сонник.

  Лахмітті і мотлох — ознака життєвої нестабільності

  Худо, якщо ви наснилися собі одягненої в рвану жовтий одяг. Таке бачення означає втрати і розставання, підказує сонник пастора Лоффа. Так само погано бачити уві сні, що на вас надіто старе і брудне вбрання, жовтизна тканини якого вгадується насилу. Сновидіння обіцяє хвороба і поганий настрій.

  Ті, кому приснилася заношена до дірок жовтенька спідниця, повинні бути уважні в стосунках з чоловіками, тому що дане сновидіння означає підступний обман. Швидше за все, чоловік вас спокусить, а після кине, роз’яснює сонник Цвєткова.

  Неординарне вбрання, або Не бійтеся бути відвертим!

  Не варто боятися виділятися з натовпу тієї сновидицей, яка уві сні приміряла на себе епатажного вигляду жовтий одяг. Якщо вам приснилося, що ви наділи відверто коротке весільне плаття лимонного кольору, то це знак того, що ваша рішучість зіграє вам на руку, пророкує Циганський тлумач.

  А ось, пояснюючи,, до чого сниться яскраво-жовта сукня, надіте на траурну церемонію, просвіщає сонник Лонго: не бійтеся розлучатися з тими людьми, відносини з якими вас не радують. Бачити себе в труні в костюмі в жовтих тонах — ви позбудетеся від негативних звичок, комплексів і страхів.

  Сонник жовтий одяг, до чого сниться жовтий одяг уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: