Сонник жовті троянди, до чого сниться жовті троянди уві сні

Жовті троянди, побачені уві сні, по-різному пояснюються європейськими і східними сонниками. Якщо для перших, жовтий колір — ознака швидкої розлуки, то на Сході все «сонячні» відтінки вважаються символом багатства. Щоб не заплутатися в хитросплетіннях тлумачень і точно зрозуміти,, до чого сниться ця квітка, пригадайте, в якому саме контексті він вам наснився.

Короткі тлумачення

Варто поміркувати над тим, чого сняться жовті троянди. Але не думайте, що доведеться сидіти над сонниками денно і нощно, з’ясовуючи, які перипетії підготувала для вас доля. Допоможуть короткі трактування.

 • Вдихати уві сні аромат — до «безхмарного» щастя.
 • Їх вам подарував хлопець вам симпатичний — ви хочете відносин, але боїтеся їх.
 • Подарував хлопець, який вам не подобається — наяву ви поміняєте про нього свою думку.
 • Вирощувати в своєму саду — до швидкого збагачення.
 • Зривати їх уві сні — до розлуки з близькою людиною.
 • Сонник Міллера

  Пахучі рожеві кущі — це символ радісної зустрічі з людиною, з яким ви розлучилися вже досить давно. Якщо на кущах ви бачили багато бутонів, то ця людина відчуває до вас симпатію, а ось величезні розпустилися троянди на кущах означають глибокі почуття, яким не страшна навіть розлука.

  Зів’ялі квіти, як жовтенькі, так і білі — знак того, що у вас немає коханого тому, що ви не бажаєте ніяких відносин. А ось бачити уві сні тінь на білих пелюстках означає хвороба.

  Милуватися квітами — знак радості

  До чого сниться сон, в якому ви милуєтеся «вогненно-жовтими» трояндочками, знають багато тлумачів. Але їх пояснення дещо відрізняються один від одного.

  Так, наприклад, за версією Східного сонника бачити таке уві сні — це ознака «легких» грошей. Сновидінню не треба буде прикладати особливих зусиль до того, щоб їх заробити. Можливо, це буде подарунок або виграш. Кардинально відрізняється тлумачення сну згідно сонником міс Хассе. Того, хто вдихав аромат жовтих троянд, чекає розставання з коханим.

  Добрим подарунком, або Щастя стукає в двері

  Якщо приснилося, що вам дарують букет жовтих троянд, то обов’язково поцікавтеся, до чого таке сниться. І бажано використовуйте для цього кілька джерел.

  В сонник пастора Лоффа можна знайти трактування сновидіння, в якому хтось комусь дарує букет квітів вогненних відтінків. Таке бачення символізує щастя, яке може бути злегка затьмарена. На противагу цьому тлумачу виступає сонник Білого Мага. На його думку, якщо уві сні сновидцу дарують жовті троянди в букеті, то це ознака сліз, а ось, якщо дарувальник — він сам, то гармонія у відносинах буде залежати саме від нього.

  Подарунки можуть і засмучувати…

  Дуже погано, якщо наснилося, що посильний приніс вам букетик брудно-жовтих дрібних трояндочок від невідомого відправника. Такі мрії тлумачі відносять до розряду небажаних, так як пророкують вони смуток і образу. Особливо, якщо квіточки були прив’ялі.

  А якщо хочете дізнатися більше про приснився баченні, в якому ви отримали на день народження довгі жовті троянди від коханої людини, то трактування вас засмутить. Ця мрія попереджає про невірність коханого.

  Сонник жовті троянди, до чого сниться жовті троянди уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: