Сонник жовте листя, до чого сниться жовте листя уві сні

Якщо довелося бачити уві сні жовте листя, чути їх шепіт, це зазвичай навіває ностальгічну смуток. Однак подібне сновидіння може нести в собі знаки небезпеки або удачі — як дізнатися,, до чого сниться той чи інший образ? У сонниках можна знайти тлумачення образів, застереження і правильно спланувати свою поведінку в майбутньому.

Сонник Міллера

Бачити на деревах уві сні зів’ялі пожовкле листя, за версією Густава Міллера, уособлює обмануті надії, відчай, причому опанувала людиною тривога виправдана — в перспективі дійсно вірогідні сумні події. І тільки якщо наснилося, ніби опале жовте листя лежать килимом на землі, шарудять під ногами — в майбутньому очікуються світлі події.

Напередодні весілля

Існує сумне пророцтво про те, чого сняться жовте листя нареченій напередодні радісною церемонії одруження. Вона або зіткнеться зі зрадою свого обранця, який просто не з’явиться на весілля, або він фізично не зможе бути присутнім на церемонії.

Щасливі символи

За сонником Для стерви, листя уві сні знаменує поліпшення фінансового становища, чудові перспективи у всьому, що приносить дохід. Якщо вона була золотистої, по Новому Сімейного сонником, у людини буде привід випробувати емоційний підйом, насолодитися особистим щастям.

Милуватися вигадливою різьбленим листям, збирати романтичний осінній букет — віщує вдале протягом бізнесу і міцне здоров’я. Якщо він був яскравим, то проект, над яким працює сновидец, завершиться успішно.

Розчарування

До чого сниться незаміжньою жінці бродити уві сні по сухій пожовклим листі? За життя вона піде одна, без вірного супутника, відмовившись від серцевих прихильностей.

Людині, якій приснилася осінь в золотом вбранні, по інтерпретації Повного сонника Нової Ери, слід відпустити образу, яка його гризе, і відновити рівні стосунки з тим, хто ненароком доставив йому душевний біль.

Зів’ялі листочки на зламаній гілці — знак майбутньої втрати, на землі — сновидец розчарується в своїх талантах.

Застереження

До чого сниться збирати бляклий букетик або гербарій — на фініші великого проекту людина втратить натхнення, віру в успіх. Насправді, це лише наслідок перевтоми — досить буде зібратися з силами, і тріумфальний успіх проекту забезпечений.

Тому, кому приснилася осінь і оголяти дерева, рекомендується пройти обстеження — його здоров’я підірване. Якщо вони були зовсім сухими і голими, виправдаються найгірші підозри.

Знаки багатства

Приснився шелест пожовклого листя на деревах? Це віщує, що бізнес людини піде в гору. А якщо уві сні людина бачила клен, то сонники кажуть: шелест кленового листя знаменує те, що розпочату справу принесе багато грошей.

Осіння прибирання

Золотою осінню підмітати опале жовте листя — звільнятися від гніту важких спогадів.

Прибирати їх уві сні, збирати до купи — сонники прогнозують знайомство з цікавою книги.

Сонник жовте листя, до чого сниться жовте листя уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: