Сонник жовток, до чого сниться жовток уві сні

Яйце уві сні ототожнюється з зародженням нових ідей, які спляча персона може успішно реалізувати. Сонник зумовлює появу фінансових коштів для здійснення задуманого, роз’яснюючи,, до чого сниться яєчний жовток.

Що передбачає Міллер?

Приснилося розбите яйце без жовтка, згідно зі свідченнями Міллера, оповіщає про провал в справах. Психолог пов’язує майбутню невдачу з недостатньою організацією і продуманістю підприємства.

Сонник Міллера попереджає про знайомство з підлим і брехливою людиною, пояснюючи,, до чого сниться варити яєчка. Є уві сні яєчню означає суперництво і інтриги. Жінкам, яким довелося з’їсти свіжий сирий жовток, психолог передрікає швидку вагітність.

Що в амурних справах?

Тим, кому довелося відокремлювати жовток від білка, в реальній дійсності належить з’ясування відносин з другою половинкою. Дівчині приснився образ сповіщає про надмірну примхливості сновидящей, через яку вона може втратити прихильників.

Снотолкователь Пушкіна трохи інакше тлумачить,, до чого сниться подібний сюжет, припускаючи багатство і щасливе подружжя сплячої красуні.

Жінці бачити розбите сире яйце з одним білком уві сні, за версією Сучасного суміщеного сонника, доведеться розбиратися зі своїм ревнивим коханим через легковажної поведінки.

Подробиці: який він?

Тлумачення сну в деяких сонниках пов’язано з видом і особливостями приснився жовтого речовини. Так, бачити що жовток:

 • Засохлий — попереджає про проблеми зі здоров’ям;
 • Сирої — зумовлюєотримання вигідної пропозиції;
 • Варений — віщає про турботи, пов’язаних з домочадцями;
 • Зіпсований — передрікає розчарування;
 • Чорний — говорить про можливе пристріту або магічному впливі.
 • Вам супроводжує успіх!

  Є уві сні курячі жовтки, сповіщає Сучасний універсальним сонником отримання фінансового прибутку. Якщо жовтки в них були величезними, значить, в реальній дійсності отримаєте грошей більше, ніж очікували.

  Бачити яскраве жовте речовина, означає, що необхідно проявити неординарний підхід до справи. Збивати його — до можливості взяти участь у вигідних ділових операціях. Англійці, трохи інакше пояснюють,, до чого сниться такий сюжет, порівнюючи побачене з можливістю отримати спадок від далеких родичів.

  Про сумніви…

  Приснився яєчний жовток, за версією сонника Медеї, символізує сумніви сновідящего по відношенню якійсь людині, події. Варити і є його уві сні говорить про ризик зазнати невдачі в досить прибутковому підприємстві.

  Зберіться!

  Людям, які побачили чорний курячий жовток, сповіщає снотолкователем Мандрівника гірке розчарування. Діловим людям подібний епізод підказує про ненадійність партнерів. Якщо в сновидінні він величезний, значить, в реальності доведеться боротися з важкою депресією.

  Сонник жовток, до чого сниться жовток уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: