Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник жовті квіти, до чого сниться жовті квіти уві сні

До чого сняться жовті квіти? Сонник акцентує увагу на не дуже сприятливому значенні цього кольору. Бачення уві сні віщує розлуку, ускладнення відносин, тугу, але також міцну дружбу, подолання труднощів.

Швидка розлука або розчарування

Для закоханих живі жовті квіти — передвістя тривалої розлуки або взагалі розставання. Особливо, якщо дівчині уві сні їх подарував хлопець. Акація такого відтінку обіцяє завершення відносин. Гвоздики — забуття.

До чого сниться, ніби вам дарують букет жовтих квітів? Сонник сповіщає: новий знайомий розчарує.

Наснилося, як знайомі дарують такі тюльпани, гвоздики? Наяву попереду розставання з ними або охолодження відносин.

Будьте обережні: поруч лукаві знайомі

Бачити одна квітка цього відтінку уві сні означає ускладнення любовних взаємин, а для чоловіків додатково — також перешкод їхній діяльності. Також серед знайомих є особа, яке приховує непривабливі якості за маскою люб’язності і дружелюбності.

Приснився квітка жовтий тюльпан по сонником символізує зарозумілого людини. Нарцис цього кольору — самозакоханий горду особистість, яка не гребує плітками.

Успішний хід справ, визнання

Один такий квітка троянди уособлює уві сні міцну дружбу. Наяву може з’явитися людина, яка стане вірним другом.

Соняшник — серйозна праця принесе хороші результати, визнання, славу, як повідомляє сонник. Квітуче дерево мімози — сплячий вдало влаштує свої справи, зуміє добитися успіху.

Проблеми вдасться подолати

Бачити дерева з такими квіточками означає: для вдалих звершень треба проявити кмітливість. Однак квітуче дерево символізує несподіваний успіх.

Сонник вказує: природні умови, де вони ростуть — сад, галявина, поле — символізують безтурботність, внутрішню гармонію, творчість.

Однак жовтий відтінок зменшує сприятливе значення. Тому тлумачення сну про квітучому полі вказує на складності, якими супроводжуватиметься шлях до успіху.

Виконання бажань, несподіваний дохід

Наснилося ціле поле соняшників? Сновидець незабаром стане керівником. Однак його наяву оточує багато людей, які прагнуть лише збагатитися за його рахунок.

До чого сниться збирати на лузі кульбаби? Сонник обіцяє: вас незабаром гідно оцінять. Збирати тюльпани красивого сонячного кольору — мрії дуже скоро здійсняться.

Наснилося мімоза у вазі вказує: сновидец отримає несподіваний дохід.

Таємна любов, боротьба з труднощами

Бачити чайні троянди уві сні, особливо у вазі молодій дівчині або юнакові обіцяє таємну любов.

До чого сниться букет з жовтих квітів? Сонник пояснює: для досягнення задуманого треба докласти більше зусиль, оскільки ситуація розвиватиметься за дещо іншим сценарієм.

Бачити, ніби такий букет ви тримаєте в руках уві сні — поява невеликих перешкод, труднощів в справах. Але період труднощів буде короткочасним.

Поєднання кольорів

З якими разом вони наснилися в букеті:

 • І червоні — прилив енергії, сил;
 • І білі — самотність, туга;
 • Сині — нерозділене кохання;
 • Рожеві — ніжність і увагу коханого, але прощання на довгий термін;
 • Бузкові — доведеться мобілізувати всі внутрішні резерви, щоб подолати проблеми.
 • Жовті квіти і червоні, соковитих відтінків уві сні — молодим людям обіцяє незабаром набуття багатого сексуального досвіду. Одруженим — займання колишніх почуттів.

  І білі — зрада коханого сильно засмутить сновидицей.

  Значення за сонником Міллера

  До чого сниться бродити по саду, де вони ростуть? Наяву нові обставини життя сплячого додадуть йому нові сили для плідної діяльності.

  Сонник жовті квіти, до чого сниться жовті квіти уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: