Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник задоволення, до чого сниться задоволення уві сні

До чого вночі сниться задоволення? Сонник обіцяє: попереду відмінний період — везіння, успішний хід справ, радість, щастя, приємне спілкування. Але іноді сюжет про нього уві сні — передвістя невеликих розчарувань, небезпеки втратити щось дороге для сплячого.

Сонник Міллера: позитивний поворот

Наснилося отримувати задоволення від якогось події? Наяву у сновидіння в справах трапиться сприятливий поворот.

Відмінний хід справ, щастя

Отримувати його при розвагах або відпочинку — успішне ведення починань, благополучне завершення.

До чого сниться взагалі отримувати задоволення? Сонник пояснює: незабаром відбудеться якась радість, яка призначена особисто для сплячого.

Відчувати його уві сні означає: чекають хороші зміни, успішний хід справ, щаслива особисте життя.

Душевний підйом, розвиток свого потенціалу

Плавати з задоволенням — згідно сонником, сюжет є передвістям душевного підйому, успіхів починань сплячого.

Наснилося відчувати велику радість, але бачити, як вас оточують люди, у яких сумні обличчя? Чи зможете проявити кращі сторони характеру і розвинути наявний потенціал.

Навпаки, відчувати смуток і бачити, ніби у навколишніх уві сні задоволені обличчя — чекають невеликі розчарування.

Внесете в своє життя зміни, виправите недоліки

До чого сниться із задоволенням їсти хліб? Будете приємно спілкуватися з новим знайомим. Ви, незважаючи на нетривалий знайомство, відчуваєте розташування, душевну близькість. У співрозмовника схожі відчуття.

Наснилося є хліб і насолоджуватися його смаком? Сонник підказує: людина зважився здійснити значні життєві зміни, оскільки негативні емоції починають перехльостувати через край. Уникнути спалахів агресії допоможе зміна навіть якусь дрібницю.

Взагалі, їжа, процес поглинання якої приносить сновидцу приємні емоції уві сні, обіцяє благополуччя, виправлення своїх недоліків.

Подробиці сновидіння

Для більш точного тлумачення сну пригадаєте, що доставило задоволення:

 • Споглядання красивих пейзажів — великі успіхи;
 • Спілкування зі славними людьми — радісні новини;
 • Зустріч з коханим (коханою) — приємні події;
 • Бачили картини талановитого художника — радісні події, які стосуються самореалізації;
 • Ділові успіхи — удача в роботі.
 • Благополуччя, позитивні зміни

  До чого сниться отримати від поцілунку захоплення? Сонник повідомляє: попереду зміни, які наповнять життя радістю, спокоєм.

  Стогнати від задоволення — неодруженим чекають романтичні знайомства, приємні зв’язку. Одруженим доведеться протидіяти підступам ворогів.

  Екстаз від сексу з коханим (коханою) уві сні означає: у вас повна гармонія, розуміння, благополуччя.

  Вам допоможуть у починаннях, добре відпочинете

  Наснилося насолоду від сексу з незнайомцем (незнайомкою)? Такий сюжет обіцяє успіх майбутніх починань за участю незнайомої людини.

  До чого сниться відчувати пристрасть? Сонник вказує: сплячий, нарешті, знайде час, щоб добре відпочити від справ і розважитися.

  Можливі чвари, розрив зв’язків

  А ось уві сні цілуватися без задоволення означає: треба буде розрив відносин і зв’язків з близькими людьми.

  Наснилося приносити задоволення комусь? Сновидіння обіцяє розлуку, розбрати, конфлікти, навіть фінансові втрати.

  Бачення було про задоволення, яких ви раніше не відчували? Погнавшись за легкою наживою, можете втратити щось дуже дороге. Варто ретельно прорахувати ризики, коли підвернеться випадок невеликим працею заробити купу грошей.

  Сонник задоволення, до чого сниться задоволення уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: