Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник здоба, до чого сниться здоба уві сні

Наснилося здоба є символом затишку, радості і щасливого життя, радують трактуваннями сонники. Однак, розшифровуючи,, до чого сниться випічка, все ж враховуйте ступінь її свіжості і смакові якості, так як пригорілі або черстві булки уві сні можуть провіщати утруднення в справах і розчарування.

Пророцтва Міллера

Не дуже благодушний тлумачення сну дає сонник Міллера, пояснюючи, що значить бачити уві сні здобу. Так, наприклад, якщо жінці наснилося, що вона пече солодкі булки, то це означає, що її бездумне кокетування з кожним представником чоловічої статі не доведе її до добра.

А ось їсти солодку здобу — ознака інтриг, які проти вас плетуть конкуренти і недоброзичливці. Постарайтеся не упускати їх з поля зору, радить тлумач. Особливо уважним варто бути в тому випадку, якщо печені вироби уві сні були нудотно-солодкими.

Здобне тісто: Від невпевненості до професіоналізму

Пояснюючи,, до чого сниться здобне тісто, сонники рекомендують пригадати, що ви з ним робили уві сні. Так, наприклад, замішувати здобу уві сні означає, що вам під силу організувати будь-який захід, від дріб’язкового до масштабного, підказує Італійський сонник.

Пробувати шматочок здобного тіста на смак — знак невпевненості в правильності того, що ви робите. А бачити уві сні, як ви формуєте паски або пироги і ставите їх в духовку — ознака того, що на вас покладуть дуже відповідальне завдання, успішне виконання якого принесе вам пристойний заробіток, стверджує сонник Цвєткова.

Свіжі булочки як символ успіху і процвітання

Довелось є уві сні свіжі ароматні булочки? До чого сниться подібний сюжет відомо багатьом тлумачам.

Сонник пастора Лоффа, наприклад, стверджує: є булочки — сигнал, що ви вмієте отримувати задоволення від своєї роботи. І що характерно, ви вмієте «заражати» своєю пристрастю до роботи інших людей.

Англійська сонник доповнює тлумачення попереднього оракула: якщо вам довелося є ароматну ванільну здобу, то це говорить про те, що ви досягнете великих висот в тій справі, якою зараз займаєтеся. Але повноцінне задоволення ви отримаєте, якщо будете працювати в команді.

З чим їли здобу?

Щоб отримати більш точні трактування, що передбачає сюжет, в якому ви ласуєте ароматної гарячої здобою, варто пригадати, з чим саме ви її їли. Ось, які пояснення пропонують сонники:

 • З маком — до приємних подарунків, сюрпризів;
 • З повидлом — знайдете вихід з важкої ситуації;
 • З маслом — вас чекає цікаве знайомство;
 • З ягодами — прийшов час позбутися ілюзій;
 • З цукром або з корицею — на щастя в особистому житті;
 • З сиром — отримаєте довгоочікуване звістка.
 • Несвіжа випічка — ознака прикрощів

  Наснилося, що ви вирішили підкріпитися здобою, а випічка виявилася черствою? Збірник тлумачень мрій і сновидінь Нострадамуса, пояснюючи,, до чого сниться така неприємність, запевняє, що вас очікують розчарування в близьких людях.

  Бачите, що ви розмочують несвіжу здобу в чаї або в молоці? Ви зіткнетеся з перешкодами у здійсненні задуманого.

  Цікавить, що позначає приснився здоба у вигляді сухарика? За версією Східного тлумача, вам слід навчитися контролювати свої вчинки, слова і емоції — ви ведете себе занадто нестримно, викликаючи в оточуючих почуття неприязні і небажання з вами спілкуватися.

  Сонник здоба, до чого сниться здоба уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: