Сонник здавати кров, до чого сниться здавати кров уві сні

Уві сні вам довелося здавати кров? Сонник впевнений, що гряде низка непередбачених турбот і різних проблем. Але вони не будуть мати доленосне вплив на ваше життя. До чого ще сниться цей сюжет? Підказки слід шукати в його особливостях.

Розберіться!

Наснилося, що довелося здавати кров в лікарні на аналіз? Будьте готові виконати масу незначних справ, які віднімуть і життєві сили, і час і можливо фінансові ресурси.

Сонник радить проаналізувати останні дії і тоді стане ясно, що причиною всіх проблем стала звичка відкладати все на потім.

Ви впораєтеся!

Уві сні вам зробили аналіз? У найближчий період у вас не залишиться вільного часу на особисті справи.

До чого ще сниться — в мріях здавати кров на аналіз? Сонник вважає, що обставини складуться найнесподіванішим чином, і ви реально розгубитеся.

Однак це ж сновидіння дає чітко зрозуміти, що ви хвацько розправитися з усіма складнощами і пізнаєте почуття перемоги.

Нагорода чи збиток?

До чого сниться донорство? Бачити, що уві сні ви вперше стали донором — добре. Це означає, що за свою працю ви отримаєте гідну нагороду.

Якщо ж наснилося, що ви почесний донор, то сонник підозрює, що домочадці, друзі і близькі родичі буквально «смокчуть» з вас життєву енергію і гроші.

Розшифровка деталей

Подальшу інтерпретацію сонник рекомендує робити з урахуванням особливостей самої крові і місця, звідки її взяли уві сні.

 • Чистий, яскрава, щодо рідка — щось нереальне втілитися в життя, якщо ви зумієте направити сили в потрібне русло.
 • Яскраво-червона — веселощі, свято.
 • Чорна — важкі переживання, біда.
 • Для хворого — одужання, звільнення.
 • Зі згустками, густа — хвороба, загальне погіршення самопочуття.
 • Обережніше!

  Наснилося, що ви здавали кровиночку з пальця? Наяву відчуєте задоволення від простих радощів або виконаного справи.

  Бачити, що хтось бере кров з пальця означає, що вам слід вести більш розумний спосіб життя, не ризикувати і не витрачатися даремно.

  Якщо уві сні ви злизували криваву крапельку з пальця, то станеться нещасний випадок в дорозі, але він не буде фатальним. Однак сонник радить проявити максимальну обережність.

  Успіх або хвороба?

  До чого сниться, що довелося здавати кров з вени? Сновидіння гарантує грандіозний успіх або стрімке просування на службі.

  Наснилося, що уві сні у вас взяли кровиночку з вени? Є ймовірність, що ви відчуєте фізичне або моральне перенапруження, яке зніміть незвичайним чином.

  Іноді тлумачення сну негативний. Кровезабор з вени може попереджати про серйозне інфекційному захворюванні з тяжкими наслідками.

  Допоможіть!

  Наснилося, що ви здали свою кров? Уві сні це чітка вказівка ​​на хворобу близької людини, і сонник впевнений: йому потрібно ваша допомога.

  Взагалі бачити забір крові з руки за медичними показаннями — до отримання великої позики або кредиту.

  Якщо ж вам довелося здавати кров для донорства, то хтось з найближчого оточення регулярно вимагає у вас гроші, ніж явно ускладнює існування.

  Попередження Міллера

  До чого ще сниться, що трапилося здавати кров? Сонник Міллера впевнений, що ви схильні до самопожертви і готові прийти на допомогу навіть малознайомим людям. Це гарне і гідне якість, але, на жаль, вашої безотказностью занадто часто користуються корисливі люди.

  Сонник здавати кров, до чого сниться здавати кров уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: