Сонник зелень, до чого сниться зелень уві сні

Що може бути смачніше весняного листки салату або гілочки петрушки? Рання зелень настільки бажана, що позитивні тлумачення — до чого вона сниться — не дивують і вселяють надію. Сонники розглядають найрізноманітніші ситуації, і найчастіше зелень уві сні є символом хороших змін. Яких саме?

Різні види

До чого сниться найпопулярніша в наших широтах рання зелень? Неспроста уві сні з’являється свіжа петрушка — згідно сонником Хассе, в реальному житті людина отримає надійне заступництво.

Приснився пастернак — чекайте прибутку від бізнесу, спаржа пророчет людині, що його зоряний близький.

Зелену цибулю віщує гострі сексуальні відчуття або стурбованість майбутнім потомством. Ароматний кріп уві сні підказує, як впоратися з труднощами.

Підсумувати сказане можна пророцтвом з Новітнього сонника Іванова: все вийде!

Таємні знаки на грядці

До чого сняться клопоти на городі? Садити зелень означає наявність прихованої мети. Наснилося садити петрушку — до виконання таємних бажань, а сіяти на грядці кріп — до заздрісним обмовам, але ж це непогано, коли недоброзичливцям є чому заздрити?

Збирати ароматний урожай з грядки — до сімейних неприємностей.

Вітаміни на стіл

Довелось купувати пучок зелені — по магічним сонником, це знак, який вказує: пора подбати про здоров’я. Побачити продавця-продавця овочів вірна ознака успішного ведення справ.

Купити петрушку — в сім’ї з’явиться немовля, а з ним і нові турботи. Купувати уві сні свіжа цибуля — в будинку заведеться грошик, а пучок укропчика — людина отримає яскраві враження.

Важливо знати, що означає різати овочі та зелень на салат. Сонники закликають бути уважнішими до грошей — є небезпека втратити їх, програти, витратити більше, ніж дозволено. Інша річ різати цибулю, це до притоку грошей — або до удачі в бізнесі, або до поділу спадщини.

Перемішувати салат — символ втрати взаєморозуміння, приправляти його сметаною — до дрібних сварок, маслом — до розчарування в шанувальника. Щедро приправляти їжу зеленню до здійснення давно виношуваної ідеї.

Міцне здоров’я

Для іменинників осінньо-зимових місяців, з вересня по жовтень, ранній урожай прянощів присниться, як знак їх чарівною чарівності, для інших сновидіння віщує богатирське здоров’я.

Є ранній салат, особливо з апетитом, у великих кількостях — завжди до поліпшення самопочуття.

Ранима психіка

Є тлумачення сну, в яких зелень пов’язують зі сльозами. Очевидно, що це не випадково, тому варто прислухатися до Загального сонником, який розкриває,, до чого сниться самому їсти кріп — доведеться гірко плакати. А іншого бачити, апетитно жує цю свіжу зелень — заллється сльозами близька людина, і причиною його горя буде вчинок сновидіння.

Сонник Міллера — батькам

Міллер вельми позитивно трактує сновидіння, пов’язані з кропом. Коли батьки бачать його уві сні, вони можуть бути спокійні за своїх дітей. Якщо їм наснилося є цю витончену зелень-їхня власна доля складеться щасливо.

Перемога над собою

Досить людині побачити уві сні, ніби він викидає підсохлі залишки зелені, як у реальному житті проблеми відступлять під натиском розважливих, послідовних дій сновидіння.

Весняні пейзажі

Бачити навколо зелену траву — заспокійливий знак, який обіцяє благополуччя в справах і добре самопочуття.

Менш приземлено роз’яснюють сонники те, до чого сняться гори, покриті зеленню — уві сні вони свідчать про піднесених мріях і обіцяють підтримку однодумців. Наснилося, як перший снігопад вкрив траву під снігом — до гарних змін.

Сонник зелень, до чого сниться зелень уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: