Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник злітати, до чого сниться злітати уві сні

У дитинстві всі батьки говорять своїм дітям, що польоти уві сні означають, що організм дитини росте і розвивається. Але, до чого сниться сон, в якому вам довелося злітати насправді. Сонник розгляне всі варіанти.

Звичайне явище

Зліт над землею уві сні передає цілком звичайне явище. Ефірна сутність покинула своє матеріальне тіло.

Якщо приснилося, що ви злетіли над землею, то ваша душа вирушила в мандри по астральному світу. Простежити за її пригодами можливо не завжди, а ось зрозуміти, до чого сниться зліт цілком реально.

Під охороною Вищих сил

Якщо не брати до уваги зазначене тлумачення сну, то політ може розповісти про питаннях мріях і прагненнях. Злетіти на небеса, буквально означає рости духовно.

Якщо приснилося, що ви піднялися в небо і вільно парите серед хмар або зірок, то ви щаслива людина, а про вашу долю піклуються Вищі сили.

Якщо ж на шляху в небо вам довелося бачити перешкоди, і ви не зуміли їх подолати, то вас чекає багато труднощів.

На піку можливостей!

Щоб зрозуміти, до чого сниться сон, сонник рекомендує пригадати, як саме вам вдалося злетіти. Якщо знадобилося лише відштовхнутися від землі, то наяву будь-яку справу вдається з такою ж легкістю.

Довелося довго бігти і тільки потім піднятися вгору? В реальності належить багато і наполегливо працювати. Якщо ж всю ніч довелося намагатися злетіти вгору, але це так і не вийшло, то розраховувати на успіх в справах не варто.

До речі, сонник вважає, що злетіти до стелі означає, що ви досягли піку в своєму розвитку. Але навіть намагатися без результату краще, ніж високо літати і падати.

Міллер попереджає

Сонник Міллера дає такого сновидіння негативну трактування. До чого сниться злітати і падати? З вашої вини або незалежним обставинам станеться щось, внаслідок чого ви втратите буквально все.

Це життя!

Але тут сонник звертає увагу на одну невелику деталь. Іноді, щоб досягти більшого, необхідно не один раз злітати вгору і падати вниз.

Такий сон символізує звичайне життя з її мінливістю і низкою успіхів і невдач. Особливо якщо приснилася злітна смуга, з якої відлітають літаки. Тому лякатися особливо не потрібно, краще згадати, які ще деталі наснилися.

Бажане здійсниться!

До чого сниться, наприклад, що злітає ракета? Цей об’єкт символізує енергію і активність. Бачити навіть з боку, як стартує ракета надзвичайно добре. Цей захід обіцяє велику удачу і виконання бажаного. У той же час сонник попереджає, що ракета ще раз нагадує про швидкоплинність життя і зокрема деяких подій.

Розшифровка об’єктів

Що означають інші об’єкти, які відлітають уві сні. Сонник призведе кілька прикладів.

 • Злітає зірка символізує пробуждающуюся духовність і прагнення до знань.
 • Літак — ненадійні плани.
 • Повітряна кулька — нездійсненні мрії та бажання.
 • Сова — мудрість і розсудливість.
 • Ліфт — успішне просування по службі і успіх в комерційних угодах.
 • До речі, сонник вважає дуже символічним бачення, в якому злетіти намагаються пташенята. Юні птиці уособлюють незрілість сновидіння. І якщо уві сні вам довелося бачити, як злітають пташенята не поспішайте братися за справу.

  Сонник злітати, до чого сниться злітати уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: