Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник злітати вгору, до чого сниться злітати вгору уві сні

Злітати вгору уві сні — до отримання заслужених почестей, фінансового прибутку. Сонники стверджують, що всі починання увінчаються успіхом, мрії почнуть виконуватися, а ваших сил вистачить на втілення навіть найсміливіших ідей, якщо наснилися польоти над дивовижної місцевістю. Дізнатися докладніше,, до чого сниться здійнятися раптово в повітря, можна у відомих тлумачів, психологів, цілителів.

Польоти по сонником Міллера

Прийшла пора здійснювати задумане, заводити хвилюючі романи — саме так трактує сновидіння, в якому довелося злітати вгору, Міллер. Психолог пояснює, до чого сняться спонтанні вознесіння, виходячи з мотивів, що спонукали політ:

 • Вільне ширяння над горами — до суспільного визнання;
 • Втеча від кого-то — до настирливому шанувальнику і тривалого роману;
 • Через переляк — до раптової прибутку;
 • В стані ейфорії — до освоєння нових знань, секретів буття.
 • Якщо приснилося, що ви піднімалися до самих зірок — будьте готові до прийняття доленосних рішень. Сновидіння означає духовну зрілість сновидіння, вміння укладати вигідні угоди. Таких людей поважають колеги, родичі, друзі.

  Користуйтеся безмежними можливостями

  Бачити уві сні, як доводиться допомагати полетіти іншим людям або предметам, штовхати їх — до появи нових можливостей. Наприклад, взмившего в небо кульки символізують ваші мрії і сподівання — НЕ прогавте наяву шанси, які підкидає доля. Особливо в тих випадках, коли приснилося, що довелося самому летіти за ними слідом уві сні.

  Сонники пропонують згадати найдрібніші деталі, якщо довелося бачити ракету, літак, вертоліт. Вас буквально осінить якесь відкриття, з’являться сили на впровадження божевільних ідей. А ось з чим воно буде пов’язано, залежить від подробиць.

  Коли потрібно бути обережним

  Щоб зрозуміти,, до чого сниться різко злітати вгору і тут же падати, згадайте, злякалися ви уві сні. Сновидіння, в якому був присутній переляк і страх означає раптове захворювання, сварки з оточуючими, розмальовки.

  Ванга тлумачення сну зводить до скоєння непробачних помилок з боку сновидіння. Бачити власне пікірування — поганий знак. Сонники рекомендують негайно прокинутися, щоб знизити ризик втрат і настання важких часів.

  Попереду перспектива вигідного шлюбу

  Молодим людям і дівчатам злітати вгору уві сні разом з коханим — до повної задоволеності в особистому житті. Сонники гарантують надійність партнера і пророкують щасливе життя в шлюбі. Якщо приснилося, що приземлилися ви теж разом — будьте готові до довгої та цікавої спільного життя.

  Злітати вгору на засобі, не призначеному для цього, — до попередження бути пильним. До чого сниться літаючий автомобіль, велосипед або навіть ліжко добре пояснює сонник Нострадамуса. Він рекомендує придивитися до близьких, колег і друзів — можливі обман, зрада.

  Сонник злітати вгору, до чого сниться злітати вгору уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: