Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник збирати виноград, до чого сниться збирати виноград уві сні

Наснилося збирати виноград? Подібний сюжет уві сні обіцяє безліч сприятливих подій: професійний або ділової успіх, успіх, взаємну любов. Однак іноді можна зустріти інші тлумачення: проблеми із самопочуттям, збитки. Зрозуміти,, до чого сниться таке бачення, допоможе наш сонник.

Успіх в роботі

Збирати виноград уві сні віщує прибуткову роботу. Можливо, сновидец поміняє місце роботи або йому запропонують нову посаду, оплачувану більш високо.

До чого сниться бачити, як цим займаються інші? Сонник пояснює: наяву виповниться заповітне бажання сплячого.

Наснилося самому збирати виноград уві сні? Це означає: ви досягнете більшого успіху в професійній сфері або бізнесі.

Сновидіння про такий збір врожаю також обіцяє забезпечене життя тому, хто, він зможе не хвилюватися про хліб насущний.

Удача на особистому фронті

Знімати налиті грона з лози самому — взаємна любов чекає вас зовсім скоро. Зустрінетеся з людиною, до якого відчуєте щось більше, ніж просто симпатія. Або переоціните по-новому того, з ким доводиться часто зустрічатися.

Зрізали в винограднику стиглі грона? Сонник називає сюжет передвістям швидкого особистого щастя.

Для дівчини бачити грона на лозі і збирати їх уві сні — добрий знак. Наяву вона знайде удачу в любові, а її діти будуть здоровими.

Ви всього досягнете, якщо захочете

Приснилося дівчині бачення, ніби вона виявилася посеред густого виноградника і починає збирати виноград означає: вона зможе домогтися всіх намічених цілей. Сонник вказує: плани успішно здійсняться, незважаючи на їх складність або виникають перешкоди.

Тлумачення сну про його зборі враховує випробувані при цьому емоції. Позитивні або нейтральні віщують удачу вашому бізнесу, прибуток, корисні знайомства. Коли ж почуття були негативними — належить важка праця, оплата за який виявиться маленькою.

Бачити, як збираєте виноград уві сні, щоб зробити з нього вино — наяву зробите вірний крок, завдяки цьому згодом успіху. Однак треба набратися терпіння, оскільки успіх прийде ще не скоро.

Не робіть поганих вчинків

До чого сниться, ніби зривали чорний виноград? Сонник попереджає про проблеми зі здоров’ям. Потрібно пройти обстеження.

Крім того, приснився збір чорних виноградних ягід віщує людині якісь моральні муки, душевні терзання. Можливо, він зробить непорядний вчинок, і совість дасть про це знати. Щоб уникнути подальших переживань, потрібно постаратися уникнути некрасивих дій.

Яким був виноград уві сні

Сонник радить пригадати, яким він був:

 • Зелений, недозрілий — виникне нове романтичне почуття;
 • Білий — багатство;
 • Чорний — збитки;
 • Рожевий — попереду приємне знайомство;
 • Синій — до насолоди.
 • Також зрізати з лози рожеві виноградні грона у себе на дачі означає: колишні відносини відновляться. Білі — виникне бажання почати нове життя.

  Значення за сонником Міллера

  До чого сниться збирати виноград і їсти? Сновидіння попереджає: труднощі, які незабаром мають бути, загартують характер людини.

  Сонник збирати виноград, до чого сниться збирати виноград уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: