Сонник збирати білі гриби, до чого сниться збирати білі гриби уві сні

Чого слід очікувати, якщо напередодні уві сні бачили боровики? Люди здавна приписували чаклунські властивості сморчки та мухомори, а ось, до чого сниться збирати гриби білі — міцні, ладні, товстобоких? Сонники допоможуть тлумачити таке сновидіння досить точно, якщо вам вдалося запам’ятати всі обставини і подробиці.

В першу чергу — після такого сновидіння можна очікувати великого успіху там, де, здавалося б, важко чекати прибутку. Ваша завзятість і самовіддана допомога соратників подолають перешкоди, ви отримаєте солідний бонус.

Міцні боровики — все про бізнес і добробут

Корективи в тлумачення може внести сезон. Осінні сновидіння — до радості, що узгоджується з попереднім тлумаченням, а весняні — чекайте сумних новин і поминки. Якщо навесні уві сні ви боровики бачили, але не зібрали — починайте велике прання.

Небайдуже, де і як ви вели тихе полювання. Сонники пояснюють,, до чого сниться збирати білі гриби в лісі. Знайти там смачні здоровані — чекайте прибутку, а у дороги — нужду. Вийти на «грибне полювання» всією сім’єю — вірний шлях до благополуччя.

Збирати білі гриби для іншої людини — скоро крупно пощастить, міцно тримайте фортуну за хвіст. Набрати повний кошик — до реалізації давньої мрії, а якщо шалено хотілося уві сні ще більше боровічков (в деяких місцях їх називають Обабко) — всі ваші старання наяву будуть марні.

Якщо хтось пройшов раніше вас, зрізавши всі капелюшки, і уві сні від Обабко вам залишилися тільки товсті ніжки — сонники прогнозують: бути вам свідком чужих успіхів, а самі залишитеся «при своїх інтересах». До чого сниться інший грибник з багатим уловом в руках? Будьте суворіше до своїх вчинків, обережніше зі словами, щоб ненароком не образити наповненого людини.

Набрати уві сні зовсім дрібних — неприємності і удачі будуть дрібними, незначними, не варто і увагу звертати. Зате переспілі, старі — до достатку, а червиві ще й до поповнення сімейства.

Величезний боровик, за сонником Нострадамуса, означає мудрість, а якщо на місці зібраних красенів на очах виростають нові — вам стануть доступні секретні відомості, які допоможуть розвинути бізнес.

Збирати білі гриби — еротичний підтекст

За сонником Фрейда, гриби є символом чоловічої гідності з усіма витікаючими наслідками. Збирати уві сні білі гриби, відомі своєю фортецею — означає вести бурхливу і безладну інтимне життя. Цей сонник закликає дещо переглянути свої переваги і бути перебірливими у виборі партнерів, їх кількість явно надлишково.

Як завжди, Фрейд трактує сновидіння, як відображення глибоко захованого підсвідомого, про який сновидец іноді лише смутно здогадується, а то й не підозрює. Його сонник пояснює,, до чого сниться боровик в руках — це прояв схильності до власних пестощів. Якщо все, що набрали уві сні — викинули, це відображає ваші нетрадиційні жадання.

До чого сняться білі гриби, збирати які довелося незаміжньою дівчині? Наяву її незабаром очікує зустріч з судженим, важливо не переглянути свою половинку. Хоча щасливе заміжжя малоймовірно. Незаміжню жінку, можливо, очікує приниження.

Безплідною дружині Фрейд дає надію на довгоочікуване зачаття, цю вагітність треба зберегти всіма силами. Заміжня жінка повинна розібратися, які її ідеї сонник Менегетті вважає маячнею, що провокують на небезпечні вчинки.

За сонником Лоффа, збирати уві сні боровики з коричневими капелюшками — випробувати полум’яну пристрасть наяву. Жінка, вживала уві сні зібрані Обабко в їжу, піддасться спокусі, дасть втягнути себе в такий ганебний зв’язок, буде збезчещена.

Сонник збирати білі гриби, до чого сниться збирати білі гриби уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: