Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник збирати квіти, до чого сниться збирати квіти уві сні

Збирати квіти можна не тільки наяву, але й уві сні. Якщо вам приснилося щось подібне, то це говорить про те, що вас чекають зміни в долі. А щоб зрозуміти, як зміниться ваше життя, пригадайте, наскільки свіжі і прекрасні були пелюстки і не дратував вас аромат, що виходить від них. Сонники здатні пояснити, до чого сняться такі мрії, головне, не упустити жодної деталі.

Сонник Міллера

Густав Міллер уособлював квіточки з життям сновідіци, вірніше, з її якістю. Так, наприклад, якщо уві сні ви збираєте квіти свіжі, строкаті, що радують око, то це означає, що вас цілком влаштовує те, як ви живете. А ось, бачити себе уві сні рве відцвілі квіточки означає невдоволення і незадоволеність собою.

Добре, якщо вам наснився сюжет, в якому ви приймаєте скромний букетик від знайомого чоловіка. В реальності подібне бачення обіцяє допомогу людини, що має владу і гроші.

Що за «жовтець»

Кожен сонник, трактуючи,, до чого сниться бачення, в якому ви збираєте квіти, рекомендує звертати увагу не тільки на їх зовнішній вигляд, але і на підвид. Ось, наприклад, що обіцяють деякі з них:

 • Жовті квіти липи — обіцяють сновидцу відмінне здоров’я і самопочуття;
 • Жовті кульбаби — до веселощів і гарного настрою;
 • Білі конвалії — символ мудрості і проникливості;
 • Білі ромашки — пророкують спокій і спокій в душі;
 • Сині волошки — ознака позитивних змін в характері сновідіци;
 • Декоративні культури віщують задоволення, як тілесні, так і духовні.
 • Виросли в дикій природі, або Гармонія, як спосіб життя

  Тим дівчатам, які бачили уві сні, як вони збирали квіти в лісі або в полі, тлумач пастора Лоффа обіцяє радість і гармонійне життя. Придивіться, якщо приснився польові жовтець були свіжі і запашні, то незабаром вам вдасться можливість побувати на лоні природи з близькою людиною.

  До чого сняться польові букетики, зібрані вами і вручені комусь? Квітучі трави, які виросли в поле або в лісі — це символ скромності і розсудливості. Тому рвати і дарувати лугове різнотрав’я — знак того, що ви «заразите» цими якостями того, кому піднесли квіти. Наснилося, що ви принесли польові квіти додому? До сімейної гармонії.

  Цвинтарні рослини, як символ поганого самопочуття

  Не дуже порадують сонники того, хто уві сні збирав квіти в букет на кладовищі. Ось, на думку Місячного сонника, до чого сняться зірвані в букет цвинтарні рослини: до неприємностей і проблем зі здоров’ям.

  Наснилося, що ви вирвали з коренем мак, зростаючий не просто на цвинтар, а прямо на могилі? Сонник Медеї попереджає про серйозне захворювання, яке необхідно виявити, як можна раніше. Трохи легше буде тим, хто в букет збирав квіти, що ростуть між могил — хвороба не затримається надовго.

  «Насіннєвий» урожай: Від радості до жалю

  До чого сниться бачення, в якому ви збираєте насіння з квіточок, пояснить Східний тлумач. Якщо уві сні ви вибирали насіння з весняних первоцвітів — чекайте радості і веселощів, тоді як осінні рослини пророкують жаль про якийсь свій вчинок. Вагітним жінкам збирати з квітів насіння — провісник швидких пологів.

  Своє тлумачення сну про квіткових зернятках пропонує і Весняний сонник. Бачити уві сні, що ви висипаєте собі на руку насіння з лугових трав і складаєте їх в коробочку — провісник веселою поїздки в компанії з балагуром, радує тлумач.

  Сонник збирати квіти, до чого сниться збирати квіти уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: