Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник заєць, до чого сниться заєць уві сні

Заєць, побачений у сні, має різні, іноді абсолютно протилежні тлумачення. Це можуть бути хороші звістки які збитки, витрати. Зрозуміти,, до чого сниться заєць або кролик, допоможуть всі деталі сну, які ви згадаєте. Сонник тлумачить цей образ в залежності від розміру, забарвлення, від того, куди втік, що робив, не вкусив чи сновидіння.

Загальне значення

Сновидіння, в якому ви побачили зайця, сигналізує: потрібно ставитися до себе більш критично, інакше можете зробити велику помилку. Є небезпека, що ваші плани через надмірне занепокоєння і чуток зазнають фіаско. Або хтось, наближений до вас, спеціально вас заплутує, заважає. Якщо приснився мертвий заєць — це до безрадісної, сумній життя.

Сон, де ви ходите за зайцем, віщує радість і щастя, щось приємне. Якщо годували його — чекає урочиста подія, можливо, весілля. Однак таке сновидіння може вказувати і на великі витрати для кого-то з друзів або близьких.

Тлумачити,, до чого сниться заєць, який вас укусив, сонник радить обережно, оскільки це означає, що хтось викликає у вас подвійні почуття. Одночасно він привертає і вселяє побоювання. Сновидіння попереджає, що ці почуття небезпідставні, тому не піддавайтеся спокусі.

Білий заєць символізує успіх в справах, вірних друзів, сірий — виникнення чуток, а також подій, здатних привести до засмучення. Рудий ушастик уві сні попереджає: те, до чого прагнете, може обернутися обманом. Або той, про кого мрієте, виявиться не таким, як видається і може обдурити. Сонник каже: якщо кролик має незвичайний колір, наприклад, зелений або рожевий — будьте обережні. Постарайтеся уникнути необачних, поспішних вчинків, вони можуть виявитися неправильними. А м’яка іграшка у вигляді зайця — це дрібна радість.

Відносини, сім’я

До чого сниться заєць, яка наздоганяє вас? Він означає, що у вас є таємний покровитель. Полювання на звіра віщує конфлікти з близькими людьми наяву. За сонником, якщо за ним женуться собаки — можливі сварки в родині, скандали або розрив з друзями. Тільки від вас залежить, повернете чи гармонію в свою сім’ю, відновіть чи дружні стосунки. Цього можна досягти терпінням і лояльністю. Побачивши сірого зайця уві сні, краще відкласти на деякий час реалізацію своїх бажань.

Молодим дівчині або хлопцю таке сновидіння віщує швидку щасливу одруження. Для молодят кролик також може символізувати подружню вірність і любов. Приснився сімейним людям звірок означає, що їм притаманні страхи, сумніви з приводу свого шлюбу. Однак треба пам’ятати, що все залежить від вас, а недовіра і ревнощі можуть зіпсувати відносини. Вагітній жінці зловити зайця уві сні — до народження хлопчика, зайчиха — дівчинки.

Сонник вказує, що сірий ушастик попереджає про обман, а білий — про удачу. Хороших, але не дуже культурних товаришів віщує сон, в якому зайці — ваші улюблені тварини. А вже якщо наснилося, ніби застрелили його, значить, вам доведеться жорстко захищати свої порушені кимось права, щоб відновити їх.

Достаток, робота

До чого сниться звірок, спокійно сидить на місці? До матеріального достатку. Білий кролик обіцяє велике спадок в недалекому майбутньому. До поліпшення матеріального становища також сниться стрімко біжить заєць. Великий — віщує незабаром сильні емоції задоволення, радості від поліпшення фінансового становища.

Сонник Міллера пояснює тікає кролика в вашому сновидінні як нові таємничі події, в результаті чого ви можете втратити щось дуже цінне. Однак якщо уві сні вам вдалося його наздогнати — ви веселились над обставинами. А якщо бачили бігає звірка — чекайте хороших новин.

Приснився чорний кролик? Він несе якесь попередження, щоб ви утрималися від витрати грошей в даний час. Або можлива поява підступної людини, який може стати причиною ваших фінансових втрат.

Сонник стверджує: нерідко сон з зайцем попереджає людини про когось з його оточення, що заважає його справах і вводить в оману. Такий сон, який наснився в першій половині тижня, означає, що не варто брати на себе чужі обов’язки, краще приділити більше уваги своїм власним. А коли в другій — у вас буде невідоме задоволення. Крім того, заєць уві сні, вискакує раптом з-під ніг, означає підвищення по службі.

Здоров’я

Чорний заєць попереджає сновидіння про можливість нещасного випадку або тілесних ушкоджень у нього. Тому треба остерігатися і не ходити пізно ввечері, особливо жінкам. Мертвий русак означає серйозну хворобу або навіть смерть кого-небудь з вашого близького оточення. Сон, де ви зуміли піймати звіра і тримайте його в руках, передрікає швидку хвороба, але в той же час швидке позбавлення від недуги.

Сонник заєць, до чого сниться заєць уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: