Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник захворіти, до чого сниться захворіти уві сні

Захворіти навіть уві сні — не дуже приємно. Але це не означає, що та ж недуга загрожує вам і в реальному світі. Найчастіше це явище носить чисто символічний характер. Сонник розповість,, до чого сниться таке сновидіння і чого чекати після нього.

Будете жити довго!

Якщо ви дійсно серйозно хворі, то сон, в якому ви хворієте, наприклад СНІДом сонник рекомендує трактувати як ознака швидкого одужання. Якщо ж по життю ви абсолютно здорова людина, то він обіцяє довголіття.

За Міллеру

Правда, сонник Міллера стверджує, що якщо уві сні вам трапилося тяжко захворіти діабетом і ви навіть потрапили в лікарню, то в реальності дійсно необхідно подбати про здоров’я.

Неприємності і невезіння

Намагаючись з’ясувати,, до чого сниться сон, обов’язково потрібно врахувати, хто саме захворів. Якщо мама, то в задуманому ділі не пощастить.

Бачити, як мама мучиться від хвороби, означає, що ви робите щось не так. Якщо ж мама раптом одужала, то у вас знайдуться сили впоратися з труднощами.

Близькі люди

Захворів батьки, незалежно чи це була мати або батько сняться в знак неприємних змін. А ось далекий родич майже при смерті навпаки обіцяє збагачення. До чого ще сняться хворі близькі?

 • Бабуся — до безпорадності і загальної слабкості.
 • Син — до реальної біді.
 • Дочка — до сварок, збитків і невдач.
 • Брат — до неприємного події.
 • Сестра — до погіршення матеріального становища.
 • До речі, сонник запевняє, що якщо приснився хворий друг, то насправді його чекає благополучна доля. Хвора подруга жінці є перед плітками і сварками.

  Відповідальний вибір

  До чого сниться, що дитина захворіла на вітрянку? Сонник впевнений: таке бачення каже, що малюк буде здоровий.

  Чоловікові, якому приснився дитина з вітрянкою обіцяє відповідальна справа, а жінці — вибір між коханцем і сім’єю. А ось дитина з жаром — символ прийдешніх душевних переживань.

  До нових турботам

  Цікаву розшифровку сонник дає сновидінь, в яких застудою захворів чоловік або хлопець. Вважається, що чоловіки є уві сні уособленням активної діяльності.

  Чи не складно визначити, до чого сниться, наприклад, хворий чоловік. Справа, якою ви зайняті, зайде в глухий кут. Хлопець, який захворів уві сні, гарантує нові клопоти і турботи. А якщо це колишній хлопець, то ви явно будете згадувати про минуле.

  Приділіть увагу коханій!

  До чого може приснитися, що захворів улюблений? Ви приділяєте йому недостатньо уваги, і від цього він страждає. Будь близька людина, убитий недугою в нічних мареннях, вимагає вашої допомоги наяву.

  У деяких випадках улюблений хворий смертельною хворобою, передає ваші страхи, по більшій мірі необгрунтовані.

  Ще одне тлумачення сонника стверджує, якщо наснилося, що кохана людина підхопив венеричне захворювання, зокрема заразився сифілісом, то будьте готові до його зраду.

  Незвичайні сновидіння

  До чого сниться, що захворів домашній вихованець? Сонник запевняє, що хвора собака обіцяє невтішні новини про долю одного. А ось кішка обіцяє обман і самотність.

  До речі, якщо уві сні вам довелося бачити, що захворів померлий, то тлумачити бачення необхідно з метафоричної точки зору.

  Мрець символізує кінець якогось справи і зміни. Хворий небіжчик попереджає, що новий поворот долі буде не з легких.

  Кидайте курити!

  Тлумачення сну буде неповним, якщо не згадати що саме боліло уві сні. Наснилося, що закололо серце? Це знак необґрунтованих тривог з приводу роботи або матеріального становища.

  А ось хворі вуха передають реальні проблеми з фінансами. Заболіла голова — вас чекають клопоти, зуби — труднощі в спілкуванні з родичами, легкі — саме час кинути курити.

  Сюрприз!

  Шкірне захворювання символізує потребу в допомозі. Крім того сонник стверджує, що шкірне захворювання у вигляді позбавляючи обіцяє раптове збагачення.

  Якщо ж наснилося, що хтось заразився краснухою, то йому доведеться робити вибір. Бачити уві сні, як ви особисто проходите тест на ВІЛ — дуже погано. Це знак підступності і обману.

  Якщо ж вам трапилося захворіти на туберкульоз, то чекайте приємного сюрпризу.

  Сонник захворіти, до чого сниться захворіти уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: