Сонник захворіти раком, до чого сниться захворіти на рак уві сні

Якщо уві сні вам трапилося захворіти на рак, то ймовірно в реальному світі ви зробили дуже поганий вчинок і тепер в душі карайте себе за це. Сонник без прикрас повідає,, до чого сниться це болюче сюжет ще.

Чи не придумуйте!

Наснилося, що вам довелося захворіти на рак? Сонник вважає, що ви надто недовірливі, що і справді може призвести до того, що ви відчуєте себе погано і серйозно захворієте.

Насправді вам не загрожує смертельна недуга, а сновідійний сюжет лише наслідок страхів або реальних промахів.

Бачити інших персонажів, які страждають від злоякісної пухлини, на символічному рівні означає, що гряде якийсь руйнування. Можливо, розставання, зміни в планах, крах надій і інше.

Попередження від містера Міллера

Захворіти на рак уві сні на думку сонника Міллера до великого скандалу з коханою людиною. Є ймовірність, що ви впадете в депресію, що тільки зашкодить відносинам.

Цініть те що маєте!

Уві сні сновідеть, що ви вражені раком — до загального нездужання або злісним обмовам. Якщо молодій дамі наснилося, що вона смертельно заражена, то незабаром вона гідно оцінить самотнє життя.

Якщо уві сні хвороба прогресує, і ви розумієте, що скоро помрете, то сонник впевнений, що ваше теперішнє становище є куди краще того, до якого ви прагнете.

Ще одне тлумачення сну натякає на роботу, яка потребує максимальної зосередженості і позбавить всіх сил.

Негативна трактування

До чого сниться, що вам не пощастило захворіти на рак? В реалі вас накриє хвиля розчарування, яка перетвориться в серйозну душевну рану.

Цей же сюжет попереджає про реальні хворобах, але на щастя, не настільки важких. Якщо ж наснилося, що ви були абсолютно без одягу, то наяву все веде до трагічних наслідків.

Вирішуйте!

Наснилося, що довелося захворіти на рак? Сонник обіцяє втрату надії, якщо ж пухлина була доброякісною, то навпаки гряде велика радість.

Бачити, як пухлина росте прямо на очах — добре. Уві сні це означає, що буде значний прибуток і багатство.

До чого сниться, що хвороба приносить вам крайній дискомфорт? Великі гроші ви отримаєте тільки в ході чималих зусиль, можливо навіть, доведеться піти на угоду з совістю або звичними принципами.

Бережіться!

До чого сниться, що захворіти на рак довелося комусь із близьких? Сонник вважає, що саме ця людина послужить причиною ваших майбутніх проблем.

Якщо приснився хворий незнайомець, то доведеться турбуватиметься дурними клопотами. Бачити хворим своєї дитини найгірше. В реалі з’явиться небезпека, яка буде серйозно загрожувати його здоров’ю.

Наснилося, що занедужав друг або родич? Їм потрібна від вас термінова допомога. Якщо уві сні хворі сестра або брат, то найближчим часом їм нічого не загрожує.

Значення методу

Для більш точної інтерпретації сонник радить врахувати метод, який ви обрали для лікування після того, як сталося захворіти на рак.

 • Народним способом — відмовтеся від планів.
 • У лікарні — отримаєте підтримку.
 • Хіміотерапією — необхідність радикальних заходів.
 • Імпортними препаратами — фінансові втрати, витрати.
 • Таблетками — невеликий, дозований успіх, прибуток.
 • Уколами — невеликі радості.
 • Оперативне втручання — кардинальні зміни, необхідність діяти.
 • До чого сниться, що вилазять волосся? Сонник вважає, що ваші задуми так і залишаться не втіленими. Якщо уві сні вилазять волосся, то це означає, що вам уготовано найпотужніше душевне потрясіння.

  Сонник захворіти раком, до чого сниться захворіти на рак уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: