Сонник занедбаний будинок, до чого сниться занедбаний будинок уві сні

Само по собі занедбаний будинок, побачене уві сні, обіцяє мало чого приємного. Однак не поспішайте з висновками — сонники стверджують, що забуті будови можуть провіщати і удачу. Головне, згадати подробиці того, що вам довелося бачити уві сні і правильно витлумачити, до чого сняться такі образи і сюжети.

Сонник Міллера

За версією популярного (як в минулому, так і в сьогоденні) збірника сновидінь психолога Густава Міллера, занедбаний будинок означає можливий ризик в тих справах, які ви собі запланували.

Якщо уві сні ви бачите старий будинок, який і ось-ось завалиться, то обов’язково подбайте своїм здоров’ям — воно може підвести. А якщо приснився старовинний замок в досить пристойному стані, то це може означати, що ви все ще плекаєте надії, які не здійснилися свого часу.

Функціональне призначення будівлі

Якщо ви заглянете в сонник Медеї, з метою з’ясувати,, до чого сниться занедбаний будинок, то будете приємно здивовані кількістю пропонованих трактувань. Цей тлумач дає не загальне пояснення, а пояснює, що позначає будівлю з різним функціоналом. Ось, наприклад:

 • Бачите, що це стара лікарня — до раптового нездужання;
 • Старе будова виявилося школою — ви зациклені на своїх помилках, відпустіть їх;
 • Приснилася стара церква — до втрати ідеалів і віри в гарне;
 • Занедбаний завод привидівся — не починайте нічого нового — справи не підуть;
 • Уві сні ви побачили напіврозвалений театр — зіткнетеся з лицемірством.
 • Забуто-позаброшен, або Сумно буде на душі

  За версією багатьох сонників, що пояснюють,, до чого сниться занедбаний будинок, подібні мрії пророкують невдачі і печаль. Бачите, що будинок цілком пристойний, але він покинуть мешканцями, і його вікна забиті? Східний сонник так це трактує: вас мучить ваше минуле. Якщо ви не навчитеся прощати образи і забувати минулі прикрощі, то в майбутньому вас чекає крах у всіх сферах життя.

  Будівля покинули через обвалилася даху? Не дозволяйте собі вольностей на робочому місці — прочухан від начальника зіпсує вам настрій надовго.

  Реставрація, як символ відродження

  Якщо занедбаний будинок, побачене уві сні, пророкує неприємності, то його реставрація або ремонт, природно, мають протилежне значення. Наснилося, що ви ремонтуєте власну оселю, в якому в реальності ви не живете вже багато років — будьте готові, що Доля порадує вас несподіваними «подарунками» у вигляді успіху і везіння.

  А ось, яке тлумачення сну надає Місячний сонник, якщо вам приснилося, що ви реставріруете історично-цінну споруду: ваші таланти нарешті знайдуть своїх шанувальників.

  Містичні видіння — знак несподіванок і сюрпризів

  Заблукали уві сні в покинутій будівлі? Ви опинитеся в центрі неприємностей, але вас вони не торкнутися. Бачите, що ви перебуваєте в покинутому будинку з привидами? Не нехтуйте можливістю дізнатися, до чого це сниться, підказує сонник пастора Лоффа і дає свої рекомендації: після таких видінь будьте готові до неприємних сюрпризів.

  Сонник занедбаний будинок, до чого сниться занедбаний будинок уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: