Сонник забити гол, до чого сниться забити гол уві сні

У нічний забаві вийшло забити гол? Уві сні це ознака незначною перемоги в справі, яке ви недавно задумали. До чого ще сниться настільки чудовий сюжет? Сонник представляє найактуальніші розшифровки.

Живіть зараз!

До чого сниться, якщо довелося грати з м’ячиком і забити гол? Сонник передбачає майнові та інші спори, в яких ви зумієте довести свою правоту. Самі ігри при цьому відображають швидку зміну подій або обставин.

А ось грати і перемагати уві сні на комп’ютерних симуляторах куди гірше. Це означає, що ви надмірно зайняті своїм особливим, або живете справжнім життям, а власними фантазіями.

Трактування по Міллеру

Самому грати в якусь гру — до особистої участі в якомусь подію. Бачити, що забити гол примудрився інший гравець, на думку сонника, до спостереження за тим, як успіху досягають оточуючі.

Особливості тлумачення

Сонник нагадує: тлумачення сну повинно базуватися на особливостях гри. Адже уві сні ігровий процес відображає реальні події, зокрема будь-які поточні відносини (ділові, романтичні, сімейні і т. д.).

 • Настільна — приємна розвага, даремні витрати ресурсів.
 • Комп’ютерна — відхід від реальності, прихований потенціал.
 • Професійна — успіх в роботі, професійної діяльності.
 • Вулична — розіграш, жарт.
 • Задумайтесь!

  Наснилося, як примудрилися забити гол, ганяючи на вулиці в футбол? Ви володієте здатністю маніпулювати оточуючими на свій розсуд, навіть не підозрюючи про власні здібності.

  Сам футбол відображає уві сні роботу в команді і якщо наснилося, що ви особисто відправили гол, то сонник вважає, що наяву вам, можливо, доведеться стати лідером.

  Бачити футбол з боку, наприклад, на стадіоні або по телевізору, означає, що вам доведеться спостерігати за правильним виконанням якогось завдання, але впливати на його хід ви практично не зможете.

  Посперечаємося?

  До чого сниться хокей в тому ж сюжеті? Наяву заслужите пошану й повагу оточуючих. Якщо ви не змогли забити гол уві сні, то готуйтеся до фатальним збігом обставин.

  Хокей може приснитися сімейним сновидцем в знак домашніх розбіжностей, в яких ваше слово виявиться останнім. Всім іншим сонник гарантує різні сварки і суперечки з тим же результатом.

  Чи готові?

  До чого сниться, що м’яч влетів прямо в ворота? Сонник обіцяє незначне поліпшення матеріального стану завдяки успішній угоді або грамотному ходу.

  Згадайте, як саме уві сні вийшло забити в ворота. Сновідних нюанси ведення м’яча допоможуть визначити, що можна зробити в реальності.

  Сталося бачити, як в ворота потрапляють інші? Ви забажаєте якусь ідею або проект, але втілювати в життя їх будуть інші люди, можливо, колеги або підлеглі.

  Дійте!

  Наснилося, що ви умілий воротар, і ніхто не може забити гол? Сонник впевнений: ви дуже проникливий людина, що вміє помітити небезпеку заздалегідь.

  Уві сні ви хвацько відбивали м’яч головою? Наяву зробите несподіваний, можливо навіть божевільний вчинок, але він обов’язково приведе вас до заслуженого щастя.

  До чого сниться, що ви постійно пропускали голи і програли? Ви буквально літаєте в хмарах, забуваючи про справи і проблеми.

  Сонник забити гол, до чого сниться забити гол уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: