Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник заступитися, до чого сниться заступитися уві сні

Заступитися уві сні за кого-то часто провіщає: сновидец зробить благородний вчинок, надасть допомогу, проявить винахідливість, отримає гідну нагороду після нелегкої праці. Але сонник, пояснюючи,, до чого сниться така дія, дає також інші тлумачення: складності з виконанням взятих на себе зобов’язань, необдумані дії, небезпека.

Проявіть благородство, знайдете незвичайне рішення

Приснилося бачення символізує відповідальність, турботу про іншу людину, турбота про його долю. Ймовірно, сновидец дуже серйозно підходить до взятих на себе зобов’язань і завжди намагається виконувати їх якнайкраще.

Бачити, як ви уві сні заступилися за того, хто слабший, означає: незабаром зробите благородний вчинок.

До чого сниться заступитися під час нападу на кого-то? Сонник пояснює: незабаром сплячий проявить при вирішенні нагальних завдань винахідливість, знайде незвичайне рішення.

Виникнуть складнощі через додаткових зобов’язань

Наснилося заступитися за нападках на стороннього? Наяву можете почати складна справа, але пошкодувати про це. Виникнуть перешкоди, хвилювання, але відступати буде пізно — потрібно обов’язково завершити розпочате.

Такий сюжет уві сні може трактуватися сонником трохи інакше. Сплячий пообіцяв колезі допомогти і зробити його роботу. У підсумку він може завалити свою власну.

Заступитися і вплутатися в бійку означає: сплячому пред’являть позов або почнуть щось у нього вимагати.

Підтримка колег, кар’єрний ріст

Наснилося бачити, як хтось заступився за вас? Колеги цінують вас, відзначаючи професійні та людські якості. Ви завжди можете розраховувати на їх допомогу, підтримку.

Таке бачення уві сні вказує: наяву можливий швидкий кар’єрний зліт — перейдете на посаду, про яку і не мріяли.

До чого сниться, ніби хтось сторонній заступився за вас перед недругами? Сонник обіцяє: якщо сумлінно виконаєте складну роботу — отримаєте заслужену нагороду.

За кого вступали?

Тлумачення сну враховує, за кого довелося заступитися. Це були:

 • Дитина — доведеться відстоювати свої інтереси на робочому місці, в бізнесі;
 • Дружина (для чоловіка) — зможете добре забезпечити сім’ю;
 • Чоловік (для дружини) — будете виконувати чужу роботу;
 • Мама уві сні — до сімейних заходів;
 • Найкраща подруга — попереду душевні розмови з нею;
 • Кошеня — здоров’я, процвітання;
 • Щеня — потрібно буде допомогти близьким;
 • Інша тварина — можете зробити необдумані дії.
 • Сонник Міллера: вам загрожує небезпека

  До чого сниться молодій людині заступитися за дівчину? Бачення попереджає про небезпеку, яка загрожує самому сновидцу.

  Потрібно дотримуватися принципів

  Чоловікові наснилося заступитися за дівчину? Наяву складеться ситуація, що вимагає від сплячого проявити принциповість. Важливо пам’ятати: давши слабину — можете втратити репутацію і повагу оточуючих.

  Молодій людині бачити уві сні, ніби він заступився за дівчину, означає, по сонником: доведеться зробити вибір між швидким досягненням своєї мети і нормами моралі. Сновидіння підказує: не всі шляху до своєї мрії хороші. Якщо умовою для досягнення задуманого виявиться відступ від загальновизнаних норм або власних принципів — треба подумати про наслідки. Часто згодом такий вчинок вже не виправити.

  Сонник заступитися, до чого сниться заступитися уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: