Сонник затопило, до чого сниться затопило уві сні

До чого сниться, ніби водою затопило що-небудь? Найчастіше тлумачення не дуже сприятливо, але в сонник можна знайти також хороші значення. Такий сюжет уві сні обіцяє труднощі, неприємності на роботі, сімейні негаразди. Але іноді він обіцяє щастя, удачу, достаток.

Проблеми, неприємності

Наснилося, ніби розлилася по дорозі річка перегородила сплячому шлях? Мають бути труднощі на роботі.

Затоплений гарний сад уві сні віщує: благополуччю сновидіння загрожують проблеми, подолати які сам він не зможе — доведеться чекати поліпшення ситуації.

Тлумачення сну, ніби затопило ванну враховує, з чиєї вини це сталося. Якщо винен сновидец — він доставить неприємності собі та наяву. Коли ж ванну топлять сусіди — можливий підступ з боку.

Труднощів занадто багато

Наснилося, що затопило кладовищі? Сплячий заплутався у своєму житті, у нього безліч труднощів, звідки він не може знайти виходу.

До чого сниться: затопило водою підлогу, і вона швидко прибуває? Сонник попереджає: ви не справляєтеся з проблемами, потопає в них. Потрібно попросити друзів надати зараз підтримку, допомогти.

Також бачити, як заливає водою підлогу, означає: вороги задумали проти вас нечесне справу.

Наснилося, ніби море вийшло з берегів, затопило найближчі споруди? З’являться нові плани, але втілити їх буде неможливо.

Значення за сонником Міллера

До чого сниться, як затопило весь місто — вулиці, будинки, площі? Можливі труднощі, біди. Слід проявляти обережність у всьому, уникати ризику, конфліктів, авантюр. Повінь в місті уві сні може застерігати про серйозні проблеми зі здоров’ям.

Сімейні негаразди

Бачили, ніби затопило ваш будинок? Сновидіння сигналізує про ускладнення в домашньому укладі, сварках між членами сім’ї.

Якщо будинок уві сні заливає, особливо якщо вода брудна, каламутна — це серйозне попередження. Сновидінню доведеться докласти максимум зусиль, щоб врятувати свій шлюб. Таке бачення попереджає сплячого про погіршення самопочуття.

Попереду достаток і щастя

Удачу віщує сюжет, коли сплячого на власному ліжку забирає уві сні сильний, але неагресивний потік. Сонник обіцяє після такого бачення щастя і рідкісну удачу.

До чого сниться, ніби повінь повільно покриває землю? Життя покращиться, настане певний прогрес, удача.

Коли вода в приміщенні неспішно піднімається навколо людини — це передвістя достатку, довгоочікуваного спокою.

Готуйтеся протистояти труднощам

Стеля квартири або іншого приміщення уві сні заливає? Згідно сонником, мають бути події, які стануть розвиватися без вашої участі.

До чого сниться, як вода від сусідів сочиться по стелі вашої кімнати? Сонник повідомляє: ви будете боротися, намагаючись подолати несприятливу ситуацію. Якщо вдається впоратися з потопом в кімнаті, квартирі — наяву подолаєте труднощі.

Що було затоплено?

Пригадайте, яке саме приміщення затопило:

 • Кімнату — попереду сильне почуття, яке заповнить душу, змиє все, що було раніше;
 • Кухню — відмова в ім’я любові від чогось необхідного;
 • Туалет — ви тримаєте все емоції всередині, але це не завжди добре;
 • Підвал — збитки, неприємності з фінансовими операціями;
 • Будівлю — тимчасові складнощі;
 • Наснилося: туалет затопило брудною водою? Сонник попереджає: наяву належить низинна пристрасть, згадувати про яку буде соромно і осоружно.

  Не опускайте рук і удосконалюйтеся

  Наснилося бачити зверху, як чиста вода покриває великі площі суші? Сонник сповіщає: після тривалої і, здавалося б, безнадійній боротьби з обставинами людина знайде спокій і достаток.

  Уві сні затопило великі простори, проте ви не відчуваєте страху або занепокоєння, приймаєте потоп як належне? Це означає: ви станете чисті від колишніх гріхів, помилок, почнете життя з нового аркуша.

  Сонник затопило, до чого сниться затопило уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: