Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник затемнення, до чого сниться затемнення уві сні

Затемнення — символ однозначний і легко впізнаваний. Побачити уві сні це природне явище — до тимчасових невдач або перешкодам, які не затримаються в життя сплячої людини надовго. Незважаючи на гадану простоту тлумачення, приснилося затемнення можна трактувати однозначно. Щоб розібратися,, до чого сниться затемнення в тому чи іншому випадку, не зайвим буде заглянути в сонник.

Сонячне затемнення — радісне знамення

Бачити уві сні сонячне затемнення — не такий вже й поганий знак, як може здатися. Тлумачення сну, згідно сонником Нострадамуса наступне: в даний період у вашому житті виникли складності, які пройдуть дуже скоро і віднесуть з собою всі проблеми.

Спостерігати уві сні через темне скельце, як на диск сонця повільно наповзає тінь — наяву з’являться незначні причини для смутку, але якщо ви стежите за тим, як світило поступово звільняється від тіні — щастя і радість вже «стукають до вас у двері».

Наснилося, що ви стали свідком того, як під час сонячного затемнення піднялася буря: налетів сильний поривчастий вітер і став виривати дерева з корінням — знак того, що вам доведеться пережити великі неприємності, які покладуть початок вашого нового успішного життя, обіцяє сонник Ванги.

«Темна місяць» як символ печалі і смутку

Сниться місячне затемнення темної ночі — в реальності вас чекає смуток і печаль, причому нічим не обґрунтована.

Наснилося, що ви спостерігаєте місячне затемнення рано вранці, коли місяць уже майже пішла з небосхилу — вам доведеться пережити розчарування в близькій людині, який не виправдає вашої довіри, пророкує сонник Міллера.

Сниться сон, в якому тінь від землі закрила місячний круг і зупинилася, не поспішаючи йти з нього — будьте готові до того, що у вас в житті настане складний період невдач і проблем, який принесе вам сльози і печаль.

«Неприродних» явище або Бережіть своє здоров’я…

Приснився сон, що вас в пустелі застала пісочна буря, яка закрила собою сонце — уважно поставтеся до свого здоров’я в найближчу пару днів. Велика ймовірність підхопити якесь застуда, попереджає Жіночий сонник.

Бачити уві сні затемнення, якому посприяла якась техногенна катастрофа — стережіться аварій на дорозі, уважно стежте за дорожнім рухом і як водій, і як пішохід.

Сниться, що ви стали свідком того, як північне сяйво зайняло все небо, закривши собою нічне світило — в реальності вас турбуватиме зір. Чи не запускайте хворобу, зверніться до фахівця, радить Весняний сонник.

Неповне затемнення — фінансові перемоги і невдачі

Сниться сон, в якому ви стали очевидцем неповного затемнення, а лише часткового, коли тінь проходить по лівому або правому краю диска — вас чекає фінансовий затишшя, все буде рівно і без особливих сплесків.

Бачити, затемнення верхнього краю диска світила — до отримання гарного прибутку. Можливо, вам дадуть премію, піднімуть зарплату або ви виграєте гроші в лотереї або в парі, радує Східний сонник.

Наснилося часткове затемнення нижнього краю сонця або місяця — до банкрутства, розтрат і невдалим угодам. Не варто в даний період проводити ніяких операцій, пов’язаних з грошима, дає пораду Осінній сонник.

Сонник затемнення, до чого сниться затемнення уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: