Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник зловити велику рибу, до чого сниться зловити велику рибу уві сні

До чого сниться, що вам вдалося зловити велику рибу уві сні? Сновидіння обіцяє радість, удачу і навіть виконання заповітної мрії. Однак сонник рекомендує врахувати додаткові деталі, які можуть дещо змінити тлумачення.

Поспішайте за покупками!

До чого сниться рибалка взагалі? Цей захід уві сні обіцяє вельми гідне придбання наяву. Бачити, риболовлю з боку — до менш значним успіхам.

Езотеричне тлумачення сну говорить, що рибалка символізує приватне самосвідомість, досвід предків і енергію, яку індивідуум черпає з колективного несвідомого.

Чи не базікайте!

Наснилося, що вдалося зловити велику рибу голими руками? Сонник вважає цей образ знаком кардинальних, причому виключно позитивних змін.

Сталося ловити руками рибку? В реалі справи складуться вкрай успішно, але не варто розповідати про свої грандіозні плани оточуючим.

Якщо уві сні ви задумали виловити рибу руками, то у вас є великий, хоча і не стовідсотковий шанс на успіх.

Задовольняйтеся малим!

Уві сні трапилося зловити рибеху на вудку? Сонник підозрює, що вам уготовано велике розчарування.

Якщо ж вдалося зловити велику рибу на вудку і з якоїсь причини відпустити її, то не варто будувати далекосяжні плани. Зараз краще задовольнятися малим.

Наснилося, що хижа рибина впіймалася на вудку? У сімейному житті вам несказанно пощастить.

Конкретні приклади

При цьому сонник радить пригадати, яку саме рибку ви витягли. Потрібно врахувати її вид, колір, кількість і навіть розмір.

 • Відносно невелика — клопіт.
 • Величезна, м’ясиста — гідна прибуток.
 • Хижа — сварка з конкурентом.
 • Карась — втрата, хвороба.
 • Короп — клопоти принесуть гроші.
 • Лящ — розгульне життя, безтурботні друзі.
 • Щука — нахабний обман.
 • Окунь — невдача.
 • Любов або самотність?

  До чого сниться, що сталося зловити живу рибу? Наяву відчуєте прилив енергії і грамотно використовуєте вдалий збіг обставин.

  Довелось витягнути живу рибку без особливих зусиль? Буде поповнення в сімействі і стрімкий успіх. Сонник також обіцяє щасливе кохання і вдале подружжя.

  Бачити мертву рибу — гірше. Це ознака розлуки і гіркого самотності.

  Чекайте!

  Уві сні ви зловили білу рибеху? Сонник гарантує абсолютне здоров’я, вдалий шлюб і загальне благополуччя.

  Іноді бачити білу означає, що виповниться давня мрія. Довелось зловити чорну рибину? Залізете в борги. Золота ж особина може приснитися в знак очікування і відстрочки.

  Трактування Міллера

  До чого сниться, що вдалося зловити велику рибу за сонником Міллера? Вам доведеться пройти важке випробування, але ви стійко подолаєте всі негаразди.

  Будьте мужні!

  Якщо чоловікові довелося уві сні зловити велику рибу, то йому належить проявити мужність і відвагу в непростій ситуації.

  Чоловікові наснилося, що він виловив вкрай дивну рибину? Ваші недруги постараються вам перешкодити, але ви здолаєте їх, використовуючи тверезий розум.

  До чого сниться чоловікові підлідний лов? Сонник обіцяє несподівана подія, яке призведе до переоцінки моральності. Для дами це ж бачення означає швидку вагітність.

  Скоро заміж!

  До чого ще сниться рибалка жінці? Молодий дівчині вона обіцяє нового коханця, який покличе її заміж, сімейного панночці — гарантує вдалу сімейне життя і народження дитини.

  Якщо ж жінці наснилося, що уві сні вона відпустила спійману рибеху, то плани про материнство можна відкласти на невизначений термін.

  Ловіть шанс!

  Що означають уві сні відразу дві рибки? Будь-яке підходяще тлумачення можна множити надвоє.

  Найчастіше дві рибини знаменують отримання прибутку, а три — щасливий випадок, який змінить все життя на краще.

  Якщо ж наснилося, що ви наловили багато великої риби, то сонник радить проявити пильність і не упустити шанс.

  Сонник зловити велику рибу, до чого сниться зловити велику рибу уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: