Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник займатися спортом, до чого сниться займатися спортом уві сні

Сновидіння, в якому вам довелося займатися спортом, слід розшифровувати з особливою ретельністю. Це тому, що в ньому дуже багато деталей, які можуть істотно змінити тлумачення сну. Розгадуючи,, до чого сниться такий сюжет, враховуйте, чи було у вас уві сні бажання жити спортивним життям або вас змушували це робити, а ще уточніть, що обіцяють конкретні види спорту, рекомендують сонники.

Сонник Міллера

Вам приснилося, що ви потієте в спортзалі, займаючись спортом? Це означає участь в галасливому святі, гості якого будуть «мірятися» своїми досягненнями. Ви не будете себе почувати впевнено на цьому заході, тому що ви не сноб, і хвалитися своїми успіхами вам неприємно.

А ось якщо ви бачите, що тренуєтеся в повній самоті, то це може означати вашу нерішучість у прийнятті рішень, а також мінливість в захопленнях.

«Швидше, вище, сильніше!», Або Вперед, до перемоги!

До чого сниться мрія, в якій ви займаєтеся спортом з повною віддачею? Сонник пастора Лоффа вважає, що це ознака реального бажання блищати на спортивному олімпі. А якщо ж ви далеко не спортсмен, то захопленість тренуваннями уві сні обіцяє виконання бажання, але тільки якщо ви докладете до цього максимум зусиль.

Наснилося, що ви зайняли призове місце? Відмінний знак, запевняє Китайський сонник, тлумачачи, до чого це сниться: це знак переважання духу над тілом. Іншими словами, ви вмієте контролювати себе і свої дії, а це — дуже важлива якість.

«Не бажаю, не хочу!» Як символ проблем

Бачите уві сні, що ви змушені займатися спортом? Постарайтеся згадати з ким ви тренувалися. Якщо це були знайомі вам люди, то такий сюжет має попереджувальний характер — не варто зв’язуватися з ними в реальному житті, підказує сонник Медеї.

А ось приснилося ухилятися від спортивних заходів разом з незнайомими «товаришами по нещастю» — знак того, що вам пора почати діяти активніше. Від вашого байдикування може похитнутися кар’єра і фінансова стабільність, попереджає Циганський тлумач.

Робота тренера: Від лідерства до неприємностей

До чого сниться сюжет, в якому займатися спортом ви змушені за службовим обов’язком — уві сні ви бачите себе тренером — то це символ того, що ви, як, втім, і всі інші вважаєте себе цілком успішним і таким, що відбувся людиною. Ви — лідер, і це відчувається в усьому, за що б ви не взялися, запевняють сонники.

Наснилося мрія про те, що з вас знімають тренерські повноваження, пророкує неприємності на роботі. А якщо уві сні ви пішли з роботи зі скандалом, то і в реальності будьте готові до конфліктів.

Чим займались?

Довелось займатися спортом уві сні? Відмінно! Тепер пригадайте, чому саме, радять сонники. Отже, це було:

 • Біг, стрибки — ви рішуче налаштовані на перемогу;
 • Боротьба або бокс — вас не лякають труднощі, ви в собі впевнені;
 • Плавання — успіх у протилежної статі вам гарантований;
 • Командна гра — навряд чи ви досягнете успіху в поодинці;
 • Біатлон — не бійтеся приймати рішення, потрапите «в яблучко».
 • Сонник займатися спортом, до чого сниться займатися спортом уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: