Сонник запах, до чого сниться запах уві сні

Ніхто не здивується тому, до чого сняться божественні аромати — попереду тільки позитивні події. Однак, згідно з сонникам, чим більше запах уві сні насторожує, тим небезпечніше очікуваний розвиток подій.

Сонник Міллера про спокуси

Уві сні перебувати в атмосфері солодких ароматів або чути запах немовляти, жінці обіцяє приємний сюрприз і розвага, а чоловікові обіцяє безтурботне життя, в якій все турботи, включаючи матеріальні, візьме на себе багата покровителька. Неприємні випаровування пророкують непорядність помічників і склоки.

Романтичні переживання

Світ запахів уособлює емоційну сутність людини і те, як вона впливає на долю. Найчастіше такі сновидіння приходять до жінок, а сонники відкривають, до чого сняться ці таємні знаки.

Відчувати пахощі квітів — одне з найромантичніших сновидінь. Цілителька Євдокія дає тлумачення,, до чого сниться нюхати квіти — до безтурботної радості.

Пахощі жасмину і бергамота, по тлумаченню сонника Нової Ери, відображає емоційну напругу, троянда і мускат — чистоту, звільнення від удаваною фальші. Хвоя і сандал кажучи про чуттєвості, а м’ята і лаванда — про наповненість енергією.

Влітку уві сні нюхати троянди — до лестощів, восени — до радісних переживань. А наснилося користуватися туалетною водою з рожевим маслом — означає турботу сильного, надійного людини.

Тлумачення сну про насолоду пахощами пряних східних парфумів: це передвістя захоплюючого побачення з цікавим шанувальником, отримання чарівного компліменту. Одеколон з нотками мускусу може приснитися до мігрені. Улюблені парфуми, по Осінньому сонником, знаменують собою прийдешнє розчарування.

Передчуття пристрасті

Для жінки бачити уві сні хлопця і відчути легкий аромат його тіла — до близького знайомства з ним, чоловічих парфумів — до пристрасним обіймам.

Якщо від чоловіка виходить запах дешевого тютюну, не уникнути сварки, сигарет — він збуджує в жінці пристрасть, хорошого алкоголю — шанувальник зробить недвозначні, наполегливі залицяння, горілки з рота — стережіться його віроломства і порожніх обіцянок.

Виразно відчути вихідний від чоловіка «запах грошей» — наяву ніщо не зупинить сновидицей в реалізації бажань. Чим гостріше відчувається запах, тим ближче передбачене подія.

На кухні

До чого сниться відчувати себе оповитий ароматами кухні? Згідно сонником Від «Ф» До «Я», вдасться укласти вигідну угоду, та й міцне здоров’я сприятиме фінансовому процвітанню.

Відчувати смак і дражливий запах кави пророкує зародження цікавого творчого або ділового проекту. За Циганського сонником це віщує довге життя. Втягувати носом пару, що виходить від гарячої випічки — до отримання матеріальної підтримки від батьків, якщо переважали ванільні нотки — до радісної звістки.

Насолоджуватися уві сні запашиста стравою з м’яса — попередження про небезпеку, з риби — до нестримного шопінгу. Наснилося, як смердить тухлою неприємною їжею — до брудних пліток і погіршення самопочуття.

Знаки небезпеки

Деякі запахи, наяву передвіщають небезпеку, уві сні пророкують неприємні події.

До чого сниться, гуляючи по лісі, почути запах гару? Слід згадати про найдорожчу людину — саме він розчарує, покаже себе з не найкращого боку. За Збірнику Сонників, хмара диму символізує наближається недобре подія.

Відчути уві сні присутність витоку газу — вірний знак несправедливості сновидіння до близьких друзів — як би не довелося покаятися в своєму жорстокосерді. Можливо, через виниклої сварки, кого-то з друзів спіткає нещастя.

Огидні спогади

Якщо від самого сновидіння виходить сморід з рота або переслідує неприємний запах поту, то сонники прогнозують, що в реальному житті він вплутається в сумнівну історію, яка зіпсує репутацію і покладе кінець кар’єрі.

Відчуття, що наснилися каналізаційні випари, попереджає про необхідність бути розбірливим у виборі кола спілкування. До чого сниться, ніби смердить сечею? Сновидець виявиться в поганій компанії людей, що живуть за законами підлості.

Б’є в ніс сморід фекалій, за сонником Гришиной, пророкує хвороба. Наснилося, ніби запах калу не так вже огидний, можна сподіватися на багатство, але якщо купа гівна викликає нудоту — колеги і партнери так обдурять сновидіння, що йому ще довго доведеться економити на всьому.

Відчувати уві сні, як несло від чоловіка несе лайном — попередження: дружині доведеться дізнатися про нього огидні речі. Бачити іншого знайомого їй людини в лайні — в реальності слід припинити з ним будь-які стосунки.

Картини смерті

Сонники пророкують: бачити уві сні тіло небіжчика і чути характерний трупний запах смерті — до викриття темних справ. Приснився запах крові на мерця — знак, що виправдаються найгірші передчуття.

До чого сниться бачити розкладається труп без запаху падла? Це обіцяє велику удачу, раптове збагачення.

Стояти в сні біля труни з небіжчиком і вдихати церковний ладан означає, що сновидець буде присутній на похоронах абсолютно незнайомої людини. Запах свічок з воску дарує надію.

Сонник запах, до чого сниться запах уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: