Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник запах парфумів, до чого сниться запах парфумів уві сні

Тим, кому уві сні довелося відчувати запах парфумів, сонник пророкує зміни в житті, цікаві і незабутні події. До чого ще сниться такий сюжет? Тлумачення сну пов’язано з відчуттями і почуттями сплячої людини.

Сонник Міллера: тлумачення

Психолог пояснює,, до чого сниться відчувати запах парфумів. Якщо приснився різкий аромат, значить, наяву, сновідящего очікує наклеп, душевні терзання, з’ясування відносин з оточуючими. Ніжний, приємний запах — обіцяє радісні події.

Бійтеся конфліктів

Загальний сонник радить тримати себе в руках, пояснюючи,, до чого сниться відчувати різкий, неприємний запах парфумів. Цілком імовірні розбирання і склоки з близькими людьми.

Діловій людині, бачити подібну картинку, означає, що підлі плітки колег і оточуючих, можуть вплинути на репутацію сновидіння.

Любовні справи…

Жінці, якій вдалося уві сні відчути аромат чоловічих парфумів, Мусульманський сонник пророкує швидке заручення. Новітній снотолкователь трохи по-іншому трактує,, до чого сниться подібний сюжет. Дівчині, бачити таку картинку, означає знайомство з симпатичною молодою людиною.

Заміжньої дами, відчувати уві сні незнайомий чоловічий парфум, попереджає про пристрасному любовному захопленні. Снотолкователь радить тримати в узді свої пориви.

Чоловікові відчувати солодкий запах парфумів — до появи красивою і забезпеченої особи, яка не тільки зачарує своєю зовнішністю і манерами, а й забезпечить підтримку та фінансову допомогу у вирішенні питань.

Що ви приховуєте?

Сонник XXI століття порівнює приємний, п’янкий аромат туалетної води, з секретом сплячої людини, який стане відомий оточуючим. Наснилося, що відчули відштовхуючий, неприємний парфум уві сні — попереджає про ймовірність ненавмисно розкопати чужий скелет у шафі.

Увага на подробиці

Сонник від А до Я впевнений, що трактувати приснилося видіння нічне потрібно виходячи з особистих відчуттів сновідящего і ароматних особливостей. так:

 • Відчувати ванільні парфумерні ноти — до отримання радісною звісточки;
 • Витончене пахощі парфумерії — до задоволення наодинці з коханою людиною;
 • Нетерпиме пахощі — вас будуть ненавидіти навколишні;
 • Туалетна вода, яка пахне ліліями — обіцяє світлі переживання;
 • Ніжні пахощі — віщує щасливе пригода;
 • Квітковий запах парфумів — до щасливого події.
 • Про емоції…

  Тим, кому довелося уві сні нюхати парфумерію, слід пригадати емоції, які вона викликала. Хвойний запах відображає необхідність розслабитися, м’ятний або цитрусовий — закликає до активної діяльності.

  Наснилося, що пахне жасмином, геранню і бергамотом? Значить, в реальності, ви сильно схильні до стресових ситуацій. Якщо пахне трояндами або мускатом — постарайтеся відпочити, очиститься від негативних емоцій.

  Настають нові враження

  Чути приємний і солодкий запах парфумів, віщує сонниками несподіване і незвичне знайомство з персоною протилежної статі. Незважаючи на те, що спілкування з цією людиною буде недовгим, кожна зустріч з ним буде незабутня.

  Бачити уві сні, що відчули різкі ноти і неприємний шлейф парфюмированной води? Значить, наяву доведеться відбиватися від загравань мерзенного залицяльника. Шанувальник своїм дріб’язковим і скупим характером буде ще довго нагадувати про себе нахабними витівками.

  Сонник запах парфумів, до чого сниться запах парфумів уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: