Сонник займатися сексом, до чого сниться займатися сексом уві сні

Вам приснилася, інтимна близькість, відповідно до тлумачення вам не вистачає емоцій наяву або ж хтось із оточуючих людей викликає у вас сексуальний інтерес. Що б зрозуміти весь сенс сну, необхідно згадати всі його деталі.

Згідно сонником, сон, в якому займаються сексом, означає, приховані душевні сексуальні бажання або фантазії, які ви не проявляєте в життя через своїх моральних норм, нав’язаних навколишнім суспільством і вашим вихованням. За сонником італійського психоаналітика А. Роберті любов уві сні — придушення бажання, скритність. Для жінок — такий сон віщує щось хороше і значне.

З чоловіком

До чого сниться заняття сексом з чоловіком? Згідно сонник, це якась сексуальна незадоволеність, або поява несподіваних планів і задумів. Якщо чоловікові приснилося, як він уві сні отримує задоволення від близькості з хлопцем, це сновидіння вказує на суперництво з людиною, який уві сні був вашим партнером. Згадайте, хто в цьому сні виявляв активність в сексуальному контакті, і ви зрозумієте, хто в цьому суперництві агресор, а хто переважна сторона.

З колишнім

Уві сні займалися сексом з колишнім — цей сон доказ того, що ви ще не забули дотику вашого колишнього супутника, можливо, наяву сумуєте за нього, або на підсвідомому рівні порівнюєте його зі своїм новим партнером. Якщо наснилася інтимний зв’язок з померлим чоловіком, сонник роз’яснює таке бачення як тяжку хворобу або якусь психологічну напругу. Сон, де статеві стосунки були з померлим чоловіком, означає тугу по цій людині.

З чоловіком

Згідно сонником, займатися сексом з чоловіком — отримаєте величезну радість і приємні переживання в дійсності. Якщо близькості була без задоволень, значить, на життєвому шляху вас чекають якісь труднощі, перешкоди, або відчуття досади від якогось пережитого події.

З хлопцем

До чого сниться займатися сексом з хлопцем? За сонником, статевий зв’язок з хлопцем уві сні означає якесь попередження, обережність у відносинах, недовіру до друзів.

З дівчиною

Секс з дівчиною уві сні — такий собі сексуальний експеримент, потяг, або сильна емоційна прив’язаність до кого-небудь наяву. Вступити в статевий зв’язок з незнайомою дівчиною уві сні — передвіщає сумнів в своїх діях, вчинках і відчуттях. Для дівчини це сон говорить про самоповагу, любові до себе, значить, ви не боїтеся приймати себе такою, якою ви є.

З коханим

Згідно сонником, приснилося заняття сексом з коханою наяву віщує отримання несподіваного подарунка або доброї новини. Можливі романтичні побачення і безліч спокус, відмовлятися від яких не слід. У всіх справах сміливо розраховувати на успіх, намагайтеся зробити якомога більше, тому що в цей період часу у вас збільшена працездатність і є бажання працювати.

З жінкою

Сонник трактує секс з жінкою, як успіх у трудовій діяльності, можлива пропозиція нової роботи. Якщо уві сні ви насолоджувалися інтимною близькістю з заміжньою жінкою, варто насторожитися, так як наяву вас чекає здійснення бажань, пов’язане з небезпекою.

Сонник займатися сексом, до чого сниться займатися сексом уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: