Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник заблукати в місті, до чого сниться заблукати в місті уві сні

Вибір передбачень,, до чого сниться заблукати в місті, надзвичайно різноманітний. Сюжет може символізувати розгубленість сновидіння і бути проекцією інших обставин його реальному житті. Сонник допоможе вибрати правильний варіант, який максимально відповідає символу уві сні.

Путівник Міллера

Коли трапляється заблукати в місті, сонник Міллера попереджає про непрості часи. Ваше завдання — сконцентрувати увагу: кожна помилка буде зводити нанівець всі зусилля. Проте, в результаті сновидец не пошкодує, що довелося пройти випробування: результат буде коштувати того. Іноді те, що вам приснилося, відображає пошук однодумців та відповідей на філософські питання.

Небезпечні омани

У тлумаченні Юрія Лонго є цікаве пояснення,, до чого сниться заблукати в місті. Складнощі з орієнтацією в чужому мегаполісі часто говорять про те, що сновидцу не до душі міське життя в принципі. Шум і натовп викликають відчуття обмеженого простору. Тлумач обнадіює, що процес адаптації завершиться успішно.

В сонник Медеї блукання в чужому населеному пункті означає, що ризик зазнати невдачі досить високий. Не нехтуйте мудрою порадою і запропонованої допомогою. Бачити себе заблукали в чужому містечку означає, що краще відмовитися від незапланованої поїздки.

Зустрічі з «потеряшку»

Заблукати в місті трапляється не тільки самому сплячому. Тлумач детально роз’яснює,, до чого сниться зустріч з заблукали людьми.

 • Наснилася розгублена жінка в незнайомому містечку? Частіше виходьте в світ;
 • Бачити загубився малюка уві сні трапляється тим, хто відчуває страх;
 • Бачити, як жінка з дитиною не може знайти дорогу — до вісточці від рідні;
 • Якщо уві сні запитав дорогу перехожий чоловічої статі, належить нелегкий вибір;
 • Якщо приїжджий уві сні загубився в незнайомому кварталі, наяву надійде пропозиція.
 • Якщо уві сні довго і безуспішно шукає потрібний йому адресу людина, яку ви знаєте в реальному житті, незабаром належить подбати про нього.

  Будьте як вдома

  Цікаво дізнатися,, до чого сниться заблукати в місті, який в дійсності знаєте досить добре. Якщо довелося бачити себе блукаючим в своєму районі, сонник попереджає, що ваші цілі і пріоритети сильно зміняться.

  Якщо приснилося, що заблукав в добре знайомому місці, ви не відчуваєте здивування або паніки, снотолкователь вважає, що ви — справжній громадянин світу, який відчуває себе цілком комфортно в будь-якій обстановці.

  Коли приснилося, що ви загубилися в своєму кварталі, можливо, в реальності ви занадто покладаєтеся на щасливий випадок. Провісник зазначає, що ви і справді дуже щасливі.

  Нудно не буде

  Якщо уві сні дівчину попало заблукати в іншому місті, сюжет говорить про спрагу мандрів і пригод. Обережніше з мріями: вони можуть збутися.

  Сонник Соломона стверджує, що якщо приснилася незнайома місцевість, попереду далеке тривалу подорож або великі зміни — нудьгувати не доведеться.

  Якщо ви йшли в іншому напрямку, і все ж виявилися в потрібному місці, сонник обіцяє, що здоров’я і благополуччя вас не підведуть.

  Хто шукає той знайде

  Якщо, заблукавши в місті, ви покірно змирилися зі своєю долею, наяву загрожує депресія, викликана негативними подіями. Коли уві сні ви сповнені цікавості і розцінюєте ситуацію як можливість вдосталь побродити по незнайомих місцях, сонник повідомляє, що удача буде вам супроводжувати.

  Роз’яснюючи., до чого сниться в результаті знайти вихід, сонник пропонує таке тлумачення сну: ваші старання будуть щедро винагороджені, навислу загрозу вдасться запобігти.

  Сонник заблукати в місті, до чого сниться заблукати в місті уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: