Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ялинка — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Якщо вам приснилася різдвяна ялинка — це передвістя сімейного щастя і здійснення кращих сподівань. Якщо вам приснилася ошатна ялинка — то це знак радості і отримання подарунків і звісток від близьких людей. Якщо вам приснилося, що ви ділите різдвяні подарунки — це щасливий знак. Після такого сновидіння чекайте приємних сюрпризів, сімейного щастя, взаємності в любові. Бачити або отримувати подарунки уві сні — це знак любові і благополуччя.

Якщо вам приснилися різдвяні піснеспіви — це знак великого щастя. Самому співати їх уві сні — це знак умиротворення і спокою в сім’ї. Якщо вам приснилося, що ви запалюєте свічки на ялинці — це до радості і хорошим известиям. Наряджати уві сні ялинку — це знак щасливих змін у житті. Бачити в сновидінні, як розбирають ялинку — це знак того, що починається сумна смуга у вашому житті. Дивіться тлумачення: Новий рік, Різдво.

Сучасний Сонник

Якщо присниться ялина росте в лісі або в парку — це знак дрібних неприємностей. Ялинка будинку — життя не піднесе вам найближчим часом ніяких неприємних сюрпіз і несподіванок. Прикрашати ялинку на свято — радість від приємного подарунку, веселощі, присутність на святі, застілля з рясним узливанням. Побачити вбрані дерево падає, упускати його, розбивати іграшки, що прикрашають його, — до серйозних проблем в сім’ї і до розчарування в близькій людині, що може навіть призвести до розриву відносин з ним. Купівля ялинки на Новий рік символізує ваше прагнення поліпшити відносини з близькими людьми, що неодмінно призведе до успіху. Виносити з хати ялинку уві сні — до печалі. По неділях цей сон символізує втрати, так само як і сон про те, що ви зрубали ялину.

Еротичний Сонник

Вбрана ялинка — символізує свято чуттєвості, сексуальності. Ви побажаєте чогось нового, дивного в сексі. Дуже скоро ви виявите, що ваш сексуальний партнер, якого ви вважали спокійним і навіть дещо холодним, здатний доставити вам несподівані сексуальні відчуття, ця людина вразить вас оригінальною фантазією і імпульсивністю. Крім того, велика ймовірність того, що звичайна вечірка або зустріч зі старими друзями призведе до несподіваних змін в особистому житті.

Сонник Менегетті

Ялинка — образ, пов’язаний зі святом, початком нового життя, подарунками, радістю. Однак це не зовсім так. Образ ялинки, особливо без їстівних подарунків — символ лицемірства, фальші, обману. Новорічна ялинка і свято навколо неї — зовсім необов’язково пов’язаний з особистим внеском людини, це відображення бажання, щоб життя сама по собі змінилася і стала для нього більш приємною як «за помахом чарівної палички».

Сонник Фрейда

Ялинка уві сні характеризує вашу сутність. Ви людина романтична і не мислите сексу без кохання. Інтимні стосунки, це лише доповнення, фізична складова справжнього почуття. Звичайно, такий підхід є високоморальним, проте в сексі він заважає розкріпачитися, в результаті чого ви не отримуєте задоволення від занять любов’ю.

Сонник Міллера

Бачити новорічну ялинку — радісні події, сприятливу долю, якщо вона була без новорічних прикрас — смуга неприємностей.

Сонник Хассе

Ялинку бачити — сімейне щастя; запалювати свічки — доставити радість іншим; прибирати ялинку — щасливе сімейне життя.

Ісламський Сонник

Якщо уві сні рубали ялина ви — раптова втрата одного, якщо ялина в прикрасах — не буде перешкод для реалізації планів.

Езотеричний Сонник

Новорічна, вбрана їла — до образ і обману.

Сонник Лоффа

Ялинка в іграшках — зустріч з новою людиною.

Сонник Мандрівника

Ялинка — подарунки, виконання бажання.

Сонник Цветкова

Подарунок.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: