Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник яблуня, до чого сниться яблуня уві сні

Яблуня — дерево особливе, біблійне, яке уособлює порушення заповідей. Тлумачення, до чого воно сниться, відрізняються різноманітністю і глибиною, часто стосуються питань любові і смерті. Укладачі сонників аналізують особливості сновидінь і дають прогнози, що стосуються долі сновидіння.

Про яблуні

Народженим в теплі місяці з травня по серпень, яблуню уві сні краще не бачити — вона віщує прощання з родичем. Причому, якщо вона покрита зеленим листям — біда трапиться з близькою людиною, якщо листя вже опало, з дальнім або некровних родичем.

Особливо сумно те, що в якійсь мірі саме сновидец, точніше його вчинок, є мимовільною причиною цього. За іншою версією, він з прикрістю дізнаються про любовні таємниці одного, з яким пов’язує глибока симпатія.

За сонником Федоровський: наснилося пересаджувати кущ з яблуками — ваш проступок в далекому минулому відгукнеться нещастям когось із родичів в найближчому майбутньому. Зрубати уві сні або спалити — навпаки, знак, що неприємностей вдасться уникнути. Поливати саджанець з яблуками означає хвороба когось із родини, причому своїми стараннями ви не зможете позитивно вплинути на її перебіг.

Малий Велесов сонник дає тлумачення сну, до чого снилася яблуня, з точки зору матеріального аспекту. Це прекрасне дерево уві сні віщує конфліктну ситуацію, великий підроблення, шахрайство або банальне злодійство.

Садити його означає розширювати житлоплощу, переїжджати в більшу квартиру. Викопувати, значить зазнавати збитків за власним недогляд. Наснилася квітуча — тлумачі обіцяють благополуччя, сад з яблуками — прибуток, засохлі гілки — символ бідності.

Квітучий сад

Є повір’я: побачив уві сні, як яблуня цвіте — щойно прокинувшись, треба загадати бажання, яке неодмінно здійсниться. Особливо якщо стосується поповнення в сімействі. Також образ крони в цвету обіцяє сновидцу на вибір: присутність на чиїйсь весіллі або рясний урожай.

Кожен укладач сонника зазначив цей знак, як сприятливий, але по-своєму інтерпретував,, до чого сниться яблуня в цвіту. Хассе передрікає успіх нового підприємства тим, у кого уві сні цвіла яблуня.

Сонник Мандрівника бачить в квітучому дереві образ коханої дружини. Апостол Симон канон передбачає укладання шлюбу. Велесов сонник всім, кому приснився квітучий сад, пророкує, що все складеться якнайкраще.

Український менш оптимістичний, даючи своє тлумачення, до чого сниться, як яблуня цвіте: він передрікає бідність.

Райські плоди

Найцікавіші інтерпретації стосуються сновидінь про райських плодах.

Якщо приснилися гілки з червоними яблуками, сонник Міллера розцінює сон, як виключно сприятливий. Дерево зі стиглими плодами інтерпретується, як символ виконання надій. Але добре подумайте про реалістичність своїх бажань, якщо бачили їх на вершині яблуні: Міллер радить не заноситися в своїх мріях дуже високо.

За сонником Медеї, яблуня з плодами — символ сексуального здоров’я і високого лібідо.

Фрейд пояснює,, до чого сниться чоловікові і жінці бачити себе з великими червоними яблуками. Чоловік небайдужий до жінок з пишним бюстом, а жінка проявляє лесбіянскіе нахили. Також він вказує, якщо наснилося трясти уві сні дерево, всипати землю його дарами: щоб зробити приємність партнеру, доведеться проявити винахідливість, однак згодом він оцінить цей дар.

Під яблунями паданка: проявляйте обережність у виборі друзів, вмійте відрізнити їх від фальшивих підлабузників, які мають намір заподіяти шкоду. Гнилі і червиві символізують марні зусилля, заздрість і злість, стиглі і соковиті — удачу в любові.

Сонник яблуня, до чого сниться яблуня уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: