Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ягня, до чого сниться ягня уві сні

Крихітний агнець — це символ беззахисності, ніжності і крихкості. Як будь-яка дитина, він потребує відповідного догляду та ласки. В людських відносинах все точно так же, тому якщо уві сні ви побачили ягняти — це нагадування про те, що почуття тендітні, і їх легко втратити. Розгадавши символіку цього сновидіння, зробіть висновки. Сонники не дарма ж підказують нам, до чого нам сниться те або інше. Давайте до них прислухатися!

Сонник Густавус Міллера

Наснилися маленькі ягнята, Щиплющие травичку на лузі? Радійте і веселіться — ваша дружба міцна і непорушна! А якщо ви — аграрій — чекайте багатого врожаю.

Бачити плями крові на білій шкірці агнця — вас оклевещут злі язики.

Якщо ви тримаєте на руках заблукав малюка вівці — необхідно гарненько «зважити» всі свої кроки, перш ніж їх здійснювати.

Сняться вівці з ягнятами їх сисними — до спокою, благополуччя і миру в родині.

Чарівні створення або Все буде добре…

Бачити маленьких білих, чорних або сірих баранчиків, що грають один з одним — ознака здорового розуму і лагідності, а ще міцної дружби.

Баранчики незвичайної розмальовки — жовті, рожеві і т. п. — знак розіграшів.

Сплячі ягнята обіцяють того, хто спить спокійну і тиху радість, без зайвої напруги.

Почули уві сні овече мекання? Будете з близькими більш уважними і великодушними — отримаєте беззаперечний авторитет і повагу, пророкує сонник Лоффа.

Піклуватися про малюків як символ сімейного щастя

Наснилося, що ви гладите баранчика — у взаєминах зі своїми домочадцями ви будете трохи суворі, але чесні і дбайливі.

Годувати ягнят — до ситого і спокійного життя вас і всіх членів вашої родини, підказує Місячний сонник.

Тлумачення снів, в яких ви купаєте, розчісує і всіляко доглядаєте за баранчиком прості і означають наступне: вас чекають клопоти про сім’ю, які подарують вам позитивні емоції.

Овеча ферма — знак матеріального процвітання і кар’єрного зростання

Бачити уві сні, що у вас живе багато баранів і овець з ягнятами — вас чекає удача і кар’єрний ріст. А якщо ви фінансовий діяч — у вас з’явиться нові партнери по бізнесу.

А якщо вам сниться, що ви стрижете своїх баранів і їх малюків — вам необхідно проявити твердість і рішучість у взаєминах з діловими партнерами, тоді вам буде супроводжувати успіх.

Наснилося, що ви присутні при народженні ягняти — у вас з’являться нові цікаві проекти.

Тримати на руках новонародженого баранчика — до висновку вигідного контракту або отримання нової посади, обіцяє Східний сонник.

А ось сонник Цвєткова, пророкує запаморочливий успіх у кар’єрі того, хто уві сні обтирав від крові і слизу чорного новонародженого ягняти.

Сумні сни — до сліз і печалі

Приснився мертвий агнець — до розорення, пророкує сонник міс Хассе.

Бачити уві сні як ріжуть маленьких ягнят — до хвороби: чорний баранчик — хвороба протікатиме з ускладненнями, білий — захворювання матиме легку форму.

Сниться, що ви стали свідком того, як вовк упіймав і загриз ягняти — в реальності ви постраждаєте від пліток і інтриг.

Ваш ягня кусається і буцається? Сновидіння має два значення: в першій половині тижня побачили подібне — до змін у житті на краще, в другій — до зради.

Сонник ягня, до чого сниться ягня уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: