Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник яблука на дереві, до чого сниться яблука на дереві уві сні

Яблуко здавна вважається символом спокуси і задоволення. Бачити уві сні яблука на дереві — це непоганий знак, але тільки якщо вони були стиглі і ароматні. До чого сняться зіпсовані плоди, здогадатися не важко, але ми гадати не будемо, а згадаємо всі подробиці свого бачення і заглянемо в сонники. Ось їм все відомо про подібні сновидіннях!

Короткі тлумачення

Ви не любитель вдумливо і грунтовно з’ясовувати, про що попереджає приснився сюжет? Скористайтеся короткими трактуваннями! Сонники буквально в двох рядках пояснюють значення мрії. Ось, наприклад, коротко про те, до чого сняться яблука на дереві:

 • Зірвати уві сні яблуко — до успіху у протилежної статі.
 • Бачити, що плодів так багато, що вони падають — контролюйте міру своїх бажань.
 • Ловити падаючі яблучка і є їх — задумане дістанеться вам дуже легко.
 • Зірвали незрілі — символ сексуальних невдач або проблеми з лібідо.
 • Червиві яблука на дереві — знак існуючої ймовірності того, що партнер вам не вірний.
 • Сонник Міллера

  Густав Міллер прирівнював приснилися яблука до плотських задоволень і відносинам в парі. Так, наприклад, побачивши уві сні червоні плоди в смарагдово-зеленому листі, можете радіти, так як означає подібна картинка любов і гармонію.

  А якщо наснилося, що ви їсте зірвані дари саду, тлумачення сну буде таким: настав час реалізувати все те, що ви задумали. Сновидіння про те, що ви не можете дістати зростаючу високо «Антонівка», означає підвищене почуття власної значущості.

  Колір вкаже на везіння: чекати його чи ні

  Відмінним знаком прийнято вважати фрукти червоного кольору. Червоний «Ренет» символізує чуттєву пристрасть і пророкує щастя в шлюбі. Крім того, червоні «ранетки» пророкують поліпшення стану здоров’я, стверджує сонник Езопа.

  Жовтий «джонатан» обіцяє період фізичного і душевного підйому. А ось золотистий — пророкує визнання вашого авторитету і схиляння перед талантами.

  До чого сняться зелені яблука на дереві, підкаже Місячний сонник. Якщо фрукти зеленого кольору і при цьому визріли, то це «зелене світло» починанням. Незріле ж яблучко попереджає про можливі невдачі через непродуманість дій.

  Збирати врожай, або Як краще вчинити

  Хочете дізнатися,, до чого сниться сон, в якому ви збираєте дари яблуні? Немає нічого простішого. Наприклад, сонник Медеї говорить про те, що удача в любові вам гарантована, якщо уві сні ви збираєте фрукти в своєму саду.

  Сонник пастора Лоффа по-своєму коментує бачення, де ви зриваєте яблука з дерева. Зривати великі — це ознака того, що ви не підвладні впливу ситуації, яка складається навколо вас зараз. Зривати яблучка дрібні або недозріла — задумавши щось, почніть діяти з малого.

  Ваші дії, як символ спрямованості

  Наснилося, що у вас не виходить рвати яблука на дереві, тому ви його трясете? «Найцікавіше» тлумачення дає сонник Фрейда: якщо ви хочете зробити приємність партнеру, то вам доведеться проявити чудеса винахідливості. За версією інших тлумачів, рвати «породження» яблуні — це ознака старанного ставлення до справи.

  До чого сниться сон, в якому ви обприскують яблука на дереві? Якщо яблуневі дари уві сні були великі і стиглі — старання не залишаться непоміченими. А якщо вони гнилі або з червоточиною — ніхто не оцінить ваших намірів.

  Бачити уві сні, як впала велика і стигла «Пепінка» і котиться до вас — чекайте бажаних гостей. Гнила прикатилась — візитери вас не порадують.

  Сонник яблука на дереві, до чого сниться яблука на дереві уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: