Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник хвилястий папуга, до чого сниться хвилястий папуга уві сні

Приснився хвилястий папуга часто асоціюється з дурним людиною або шкодою від висловлювань. Сонники називають таке бачення уві сні для жінок попередженням про безсторонньому думці чоловіків. Вірно витлумачити,, до чого сниться цей символ, допоможуть інші подробиці.

Приємне проведення часу

До чого сниться бачити багато папуг? Наяву сновидец вигідно відрізняється від інших людей своїм розумом, кмітливістю.

Багато цих різнокольорових пташок уві сні, що сидять на дереві, обіцяють веселощі, задоволення. Однак до грошей треба ставитися дбайливіше: можливі великі витрати, через які накопичаться значні борги.

Також багато приснився пернатих означає: незабаром сплячому стане відома якась чисто жіноча таємниця.

Слова знайомих можуть нашкодити

До чого сниться маленький хвилястий папуга? Сонник повідомляє: про почуття сновидіння стане відомо багатьом стороннім людям.

Бачити свого маленького улюбленця уві сні розмовляє: необачні слова когось із вашого оточення принесуть шкоди. Крім того, у вас є дурний, але уїдливий знайомий, чиї слова можуть боляче ранити.

Також тлумачення сну про це папугу можливо наступне: якщо він повторює слова за вами — хто із колег передасть ваші слова начальству або переіначить ваші висловлювання.

Дівчатам треба проявити обережність

Дівчині наснилося, ніби ловить їх? Сонник вказує: наяву вона справляє враження несерйозною, балакучої особи. Тому чоловіки не сприймають її всерйоз.

Для жінки бачити хвилястого папугу уві сні означає: вона посвариться зі своїм коханим. Обранець буде вважати її безглуздою, легковажною. Треба спростувати це безсторонню думку, намагаючись уникати сварок.

Для жінки сновидіння про це домашнього вихованця може стати передвістям: бойфренд переконається в її поганий характер.

Остерігайтеся заздрісників і підтримуйте згоду будинку

Хвилястий папужка, який голосно кричить, згідно сонником, попереджає про появу заздрісників, які здатні завдати серйозної шкоди тому, хто.

Коли ж папужка уві сні спокійний, мовчить: ви здатні підтримувати мир, сімейну гармонію. Навіть якщо виникає непорозуміння, розбіжності, ви намагаєтеся привести ситуацію до спільного знаменника.

Де він перебував?

Сонник пропонує кілька трактувань бачення, в залежності від місцезнаходження папужки:

 • Будинки (якщо наяву це не так) — зайва балакучість сплячого надасть йому погану послугу;
 • В клітці — якась проблема, що доставляє масу клопоту і переживань, незабаром вирішиться;
 • В руках — швидкий кар’єрний ріст, благополуччя;
 • На волі — наяву сновидіння чекає якась небезпека.
 • Хвилястий папуга в клітці уві сні віщує: чи вдасться взяти гору над суперником, конкурентом, який заважав справах. Однак треба бути готовим боротися: він просто так не відступить.

  Наснилося тримати його в руках? Сонник обіцяє людині отримання цінного подарунка, премії або підвищення зарплати. Це перната в руках у бізнесмена вказує на процвітання, успіх його підприємств.

  Сонник Міллера: доставите собі неприємності

  До чого сниться вчити хвилястого папугу розмовляти? Незабаром можливі серйозні неприємності на особистому фронті, причому, по вашій власній провині.

  Сонник хвилястий папуга, до чого сниться хвилястий папуга уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: