Сонник хвилі, до чого сниться хвилі уві сні

Побачили уві сні розбурхане море або будь-якої іншої водойму? Хочете дізнатися,, до чого сниться такий сюжет? Найчастіше хвилі пророкують труднощі і перешкоди в справах. Сонник радить найближчим часом не вирішувати складні питання, не укладати договори з діловими партнерами і не створювати бізнес.

Великі і неспокійні

Якщо в сновидінні хвиля накриває з головою, значить, загрожує хвороба або великі неприємності. Якщо вдасться виплисти — швидке вирішення важких життєвих ситуацій.

До чого знятися великі гребені пояснює Гришина. Сонник Гришиной вважає, що, перш за все — це великі зміни в житті. Залежно від кольору води зміни можуть бути як позитивними, так і негативними. Чим яскравіше і прозоріше побачена уві сні вода, тим благоприятней будуть події в реальному житті.

Якщо наснилася величезна хвиля, це пророкує кардинальні зміни в житті. Універсальний сонник радить бути готовим до найнесподіваніших подій.

Побачене уві сні цунамі віщує проблеми. Зверніть увагу на своє здоров’я чи самопочуття дорогих вам людей.

Штормові хвилі віщують занепокоєння і тривогу. Це знак того, що подолавши безліч труднощів, ви досягнете всього бажаного.

Якщо вас цікавить, до чого сняться надмірно високі хвилі, зверніться до тлумача Міллера. Сонник Міллера відповість на це питання. Висота визначає професійну активність. Чим вони вище, тим більше роботи належить зробити найближчим часом. Чим чистіше і прозоріше вода, тим легше вам буде впоратися зі справами.

Мирні хвилі

Якщо хвилі в нічних мареннях мирно накочуються на берег, вас чекає спокійна і розмірене життя.

Якщо приснилися тихі морські хвилі, чекайте несподіваного подорожі. Незабаром вам належить відправитися в далеку дорогу.

Якщо уві сні вода тихо хлюпається у ваших ніг, значить, буде дано шанс багато чого змінити в житті. Якщо накочуються з шумом, сонник Езопа передрікає багато розмов і необгрунтованих пліток навколо вашої персони.

Купання

Якщо сниться, що пливете по хвилях в своїх нічних мріях — це до радості. В майбутньому чекає багато звершень і приємних подій. Чи здійсняться всі бажання. Сонник Странніков пророкує успіх у професійній сфері.

До чого сниться подібне також роз’яснює і Універсальний тлумач. Купатися в хвилях, значить, позбутися від усіх переживань і труднощів. Підуть проблеми, вирішаться конфлікти, складуться гармонійні відносини з коханою людиною.

Різні тлумачення

Якщо уві сні ви стоїте на березі і бачите хвилюється море — зверніть увагу на душевний стан. Навантаження і стреси можуть вибити з життєвої колії.

Сон, в якому привидівся океан з хвилями, знак того, що має бути зроблено рішучий крок, і в якійсь мірі піти на ризик, довірившись інтуїції. Якщо ви в реальному житті запланували важливі справи, Жіночий сонник радить ретельно зважити всі «за» і «проти».

Наснилося, що вони б’ються об скелі — це до неприємних новин і всіляким труднощам.

Якщо уві сні водяні гребені були з чистою і прозорою води — збудуться всі бажання, підуть хвороби і нездужання. Якщо наснилася піна, то тлумач попереджає про безліч проблем, інтриг і таємниць від найближчого оточення.

Сонник хвилі, до чого сниться хвилі уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: